%100 Çalışan Fatih Wi-Fi Şifreleri (2019-2020)

İnternet ile ilgili tüm konularda bilgi vermeye çalıştığım kişisel blogumda gelen taleplerin büyük çoğunluğunu ilköğretim ve lise çağındaki öğrencilerin Fatih şifresi talebi oluşturmakta. Ben de bu konuda biraz araştırma yaptım ve internette paylaşılan ve deneyenlerin çalıştığını söylediği Fatih Wi-Fi şifrelerini sizlerle paylaşmak istedim. 2019 – 2020 öğretim yılında sorunsuz şekilde kullanabileceğiniz Fatih ağı şifrelerini aşağıda bulabilirsiniz.

Fatih Wi-Fi Şifresi Nedir?

Bu konuya eriştiyseniz zaten hangi konudan bahsettiğimizi az çok biliyorsunuzdur. Fakat bilmeyenler için tekrar etmekte fayda var. İlköğretim ve lise okullarına proje kapsamı gereği yerleştirilen F@tih ismini taşıyan modemler bulunmaktadır. Eğitim – öğretime teknolojiyi getirmek ve öğrencilerin derslerinde daha interaktif olmalarını sağlamak amacıyla oluşturulan bu proje kapsamında her sınıfta, her okulda Fatih ağları bulunmakta.

Bu ağlar öğrencilerin özel, şahsi cihazları için oluşturulmadığından dolayı şifreleri paylaşılmamaktadır. Okul için kullanılan akıllı tahta gibi cihazlardan erişim sağlanılan internet ağlarını kendi şahsi telefon vb. aletlerinizde kullanmak istiyorsanız şifrelerine erişmeniz gerekiyor ve bu da çok kolay bir konu değil.

Ben de bu konuda biraz araştırma yaptım ve internette yer alan, paylaşılan ağları derledim. Genellikle her sene değiştiğinden dolayı sabit bir şifre olmaması öğrencilere büyük sorun yaratsa da tüm okullarda ve sınıflarda genelde aynı şifrelerin kullanılması bizim için bir artı. Yani farklı bir okulda bulunan fatih şifresi , başka bir okulda da kullanılabiliyor.

OKUMALISIN!  En Kolay Şekilde Instagram Takipçi ve Beğeni Satın Alma

F@tih Wi-Fi Şifreleri

Aşağıda listelenen şifrelerin ilki güncel olanıdır. Fakat bazı okullarda ve sınıflarda bu konuda bir güncelleme yapılmadığından dolayı eski şifreler kullanılabiliyor. Bu hususta sizlerle paylaştıklarımı tek tek yukarıdan aşağıya doğru denemenizde fayda var. Eğer bunlar da olmuyorsa veya farklı bir fatih şifre biliyorsanız yorum bölümünden paylaşmayı unutmayın. Bu sayede ağı genişleterek herkesin faydalanacağı bir içerik haline getirebiliriz.

  • Yeni Şifre: !1qaz2WSX3edc4RFV%56
  • Şifre: F@M2015i#Eb23TC
  • Şifre: f1@2t34ih5
  • Şifre: Fatih.1234
  • Şifre: verdijm@n1453
  • Şifre: T1F0@7T1IH1Y4E5G3IMTEEBKC!0+R%U^9M£C
  • Şifre: 34i3s0t00
  • Şifre: {1!ASR$UAN*BG#AUC\RAL]YUI&9}

Kaynak: https://bordoklavyeli.net/

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oylama, average: 5,00 out of 5)
Loading...

1 yorum: “%100 Çalışan Fatih Wi-Fi Şifreleri (2019-2020)”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir