2019 Bankaların Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Doların artması ile birlikte ülkemizde faiz oranlarında da anlık gelişmeler yaşandı. Fakat son günlerde hemen hemen sabit bir seviyeye indiğini söyleyebiliriz. Bu hususta tüm bankaların güncel kredi faiz oranlarını 2019 öngörüsü ile sizlere aktarmaya çalışacağım.

Türkiye İş Bankası Sonbahar Kredisi

Ülkemizin köklü bankalarından Türkiye İş Bankası sonbahar kredi adı altında müşterileri ve yeni katılımcıları için bir paket ortaya koydu. Bu paket dahilinde minimum 1 ay vade ve maksimum 36 ay vade olmak koşulu ile kredi alabilirsiniz. Bu hususta ortaya koyulan faiz oranı ise %2.6 olarak belirlenmiş. Bankanın yapmış olduğu açıklamaya göre minimum tutar 3000 TL ve maksimum tutar ise 49.999 TL yani kabaca 50.000 TL.

ING Bank İhtiyaç Kredisi

Güncel kredi faiz oranları ile ilgili listemizin ikinci sırasında ise ING Bank’a yer vermedim. Birkaç sene önce Türkiye piyasasında kendini göstermeye başlamasından bu yana güzel kampanyalar ortaya koyan ve müşterilerini memnun eden bankanın ihtiyaç kredisi adı altında yeni oranları mevcut. Düzenlenen bu oranlar ile birlikte 3 Ay – 36 Ay arası vade seçenekleri ile para çekimi yapabiliyorsunuz. %2.59 faiz oranı belirlenen bankada 2000 TL ile 50.000 TL arası çekim yapmanız mümkün.

Ziraat Bankası Ziraat Kredi Paketi

Ülkemizin emektarlardan Ziraat Bankası Ziraat Kredi Paketi adı altında güzel bir paket ortaya koydu. Diğerlerine göre çok düşük faiz oranı bulunmasından dolayı en uygun kredi olarak nitelendirmemiz mümkün. 3 ay ile 36 ay arasında talepte bulunabileceğiniz bu kampanyada ise minimum 500 ile maksimum 100.000 tl arasında çekim yapabiliyorsunuz. Bu değerlere göre faiz oranı sadece %2.27  . Günümüz standartlarını da ortaya koyduğumuzda en mantıklı hareket bu işletme üzerinde olacaktır. 2019 yılında da aynı şekilde ilerleyeceğini düşünüyorum.

Vakıfbank Sonbahar Kredisi

Vakıfbank, sonbahar kredisi altında başlattığı bu kampanyayı genellikle farklı bir isim üzerinden ilkbahar ve yaz aylarında da gerçekleştirmekte. Bu yüzden 2019 öngörüsüne eklemekte fayda var. Kredi faiz oranları konusunda inceleme yaptığımızda %2.67 oranı ve 3 – 36 ay vade imkanı ile müşterilerine hizmet sunuyor. 2000 TL ile 90.000 TL arasında tutarlar için başvurabilirsiniz.

CEPTETEB Masrafsız İhtiyaç Kredisi

TEB bankası adı altında işlem yapan ve internet bankacılığı konseptiyle hizmet veren CEPTETEB, masrafsız ihtiyaç kredisi ile müşterilerini memnun etmeye devam ediyor. %2.79 faiz oranı ile müşterilerine sunduğu bu hizmet için maksimum 30.000 TL kredi talebinde bulunabilirsiniz.

İhtiyaç Kredisi Hesaplamak İçin

Genelde ihtiyaç kredisi için faiz tutarını, toplam tutarı hesaplamak adına bankalar kendi sitelerinden hizmet vermekte. Fakat en uygun oranı yakalamak ve minimum zararla kapatmak için genelde toplu işlem yapmanız daha sağlıklı olacaktır. Bu hususta kredihesaplama.org adresini sizlere önermekteyim. Tüm bankaların, tüm kampanyalarını bünyesinde bulundurarak girdiğiniz değerler ışığında genel bir istatistik çıkarmakta.

Böylece size en uygun krediyi verecek bankayı rahat bir şekilde bulabilirsiniz. Hem de tamamen ücretsiz bir şekilde. Tek yapmanız gereken kredi hesaplama sitesine girmek olacak.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oylama, average: 5,00 out of 5)
Loading...

3 yorum: “2019 Bankaların Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir