2019 Yıl Başı Programları (İstanbul – İzmir – Ankara)

2018 geldi ve sanki birkaç günde bitti gibi. Artık yeni yıla gün saymaya başladık. Çok fazla yılbaşı programına katılan birisi değilim fakat bu sene farklı olabilir. O yüzden şimdiden güzel bir organizasyon bulmaya çalıştım. Bu yazımda da sizlere Türkiye’nin büyük illerinde var olan etkinlikleri aktarmaya çalışacağım.

2019 İstanbul Yılbaşı Programları

Boğazın eşsiz güzelliklerinden faydalanan İstanbul’da organizasyonlar genelde kıyıda oluyor. Özellikle sıcak bir yılbaşı günü olacaksa tekne turları vazgeçilmezler arasında. Doğum günü gibi partilerin de yapıldığı tekne organizasyonları en çok tercih edilenlerden birisi. Bu sene de onlarca firma bu konuda etkinliklerini duyurarak rezervasyon almaya başlayacak.

İstanbul’un özellikle yılbaşında en çok aktif olduğu semtleri Kadıköy, Beşiktaş ve Bakırköy’dür. Özellikle Kadıköy’de neredeyse her restaurant, cafe ve barda bu güne özel çalışmalar yapılmakta. Tavsiyemiz, 31 Aralık 2018’den yaklaşık bir hafta kadar önce ilçeye gidip mekanları ve fiyatlarını kontrol ederek rezervasyon yapmanız yönünde. Çünkü isteklerinize uygun aynı anda birden fazla yer bulabilirsiniz ve burada fiyatlar devreye girer.

2019 İzmir Yılbaşı Programları

Daha önceki senelerde olduğu gibi bu sene de İzmir, yılın ilk gününü kutlama konusunda öncü şehirlerden birisi. Özellikle Bornova, Çeşme ve Konak gibi yerlerde çok fazla aktivitenin olduğunu söyleyebiliriz. Geçen seneye göre kıyas yapmak gerekirse izmir yılbaşı programları 2019 açısından Park Inn by Radisson ve Kordon Yengeç Restaurant, Alsancak’ta gidilebilecek yerlerden 2’si.

Balçova’da kutlama yapacaksanız Careme Restaurant ve Boğaziçi Restaurant Üçkuyular’ı sizlere önerebiliriz. Bornova için spesifik bir önerimiz olmayacak, çünkü gittiğinizde her sokak, her köşe bucak aslında size uygun mekanlara sahip konumda. Eğer izmir yılbaşı programları 2019 konusunda daha detaylı bir bilgi arıyorsanız 2019yilbasi.com ‘a bir göz atmanızda fayda var.

2019 Ankara Yılbaşı Programları

Ülkemizin başkenti Ankara da yeni yıla keyifli bir şekilde girmek istiyor. Geçtiğimiz senelerde olduğu gibi aslında imkanlar çok fazla değil. Sonuçta İzmir veya İstanbul gibi deniz kenarı olmadığı için ekstra aktiviteler olmuyor. Altındağ, Çankaya, Çayyolu ve Çukurambar gibi bölgelerde yılbaşı programlarına dahil olabilirsiniz.

Genelde çok hareketli, parti gibi organizasyonlar olmuyor. Fakat ailenizle, dostlarınızla güzel bir yemek ardından canlı müzik gibi aktivitelerin bulunduğu bir programa dahil olmak isterseniz Ankara tam size göre. 2019 ankara yılbaşı programları açısından da geçen seneki performansları bakımından Holiday Inn Ankara Çukurambar, Camgöz Balıkçısı, Deli Yengeç ve RedRex Restaurant Bar & Club önerdiğim yerlerdendir. Tabi alkollü – alkolsüz bir mekan tercihinize göre değişiklik gösterebilir. Fakat lüks yerlere baktığımızda genelde alkollü menüye sahiptir.

Sizlere elimden geldiğince İstanbul, İzmir ve Ankara’da katılabileceğiniz programları anlatmaya çalıştım. Tabi bu tarz etkinlikler için özel olarak açılmış siteler mevcut ve onlarda daha detaylı bilgi alabiliyorsunuz. Ben araştırdığım ve fikir aldığım kadarıyla sizlere yazmaya çalıştım. Aklınızda soru varsa yorum bölümünden bana ulaşmayı unutmayın.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oylama, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir