75 Türkçe Forumdan Ücretsiz Profil Backlink Alma

Sitenizin backlink sayısını arttırma konusunda çalışmalarıma aynen devam ediyorum. Geçtiğimiz günlerde oturup yeni bir liste oluşturmak için çalışmaya başladım. Bu sefer üzerinde durduğum konu Türkçe forumlar ve bu forumlardan alınan profil backlink.

Vbulletin, Xenforo, SMF ve Mybb gibi hazır yazılımlarda genellikle bulunan, kullanıcının şahsi site adresini yazdığı profil alanından faydalanarak backlink alacağız. Aşağıda oluşturduğum listeyi yaparken tek tek deneme yaptım. Önümüzdeki zamanlarda özellikleri değişebilir fakat şu an için tamamen kullanabileceğiniz kaynaklardır.

Listeyi Oluştururken Dikkat Ettiklerim

  • Direkt olarak kayıt olması veya mail onayı ile kayıt işleminin tamamlanması. Yönetici onaylı forumları listeye eklemedim.
  • Profil sayfasının görüntülenmesi için kullanıcı girişinin yapılmasına gerek olmaması. Böylece Google tarafından da indexleniyor.
  • Birkaç forum haricinde geri kalanlarının hepsinde profili düzenleme kısmından “Website” kısmına site adresinizi yazarak backlink almaktasınız. Diğerleri için profil sayfanıza yorum atabilir veya imza kısmını doldurabilirsiniz.

75 adet siteden oluşan aşağıdaki listenin en güzel yanı tek bir konuya odaklanılmaması. Bitcoin forumlarından, RPG forumlarına kadar pek çok kategoride site mevcut. İster hepsine tek tek kayıt olup profil backlink alın, isterseniz size uygun olanlarını seçin.

Ayrıca Alexa değerlerine göre sıralama yaptım. Böylece site adresinizi ekleyeceğiniz sitelerin Alexa değerlerini rahatlıkla görüntüleyebilirsiniz. Mayıs 2018 tarihinde alınan verilerdir.

Listeye ekleme yapılmasını istediğiniz forum varsa veya sıkıntı gördüğünüz bir forum mevcutsa yorum alanında bildirebilirsiniz.

OKUMALISIN!  Ücretsiz PDF Backlink Alma Rehberi
OKUMALISIN!  Ücretsiz .edu/.gov Sitelerden Yorum Backlink Alma
OKUMALISIN!  Otoriter Sitelerden Profil Backlink Alma Rehberi
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 oylama, average: 4,40 out of 5)
Loading...

19 yorum: “75 Türkçe Forumdan Ücretsiz Profil Backlink Alma”

  1. Faydasını göreceğime inanmadan bir kaç tanesine yorum yaptım. Fakat 3-4 gün gibi kısa bir sürede, 1 yıldır alexa da sıralamaya girmeyen sitem sıralamaya girmiş. gerçekten faydalı.

  2. Forum sitelerinde profil oluşturmak ve forum sayfalarında yazı yayınlamak web sitenizin popüleritesini arttırmanın en etkili yollarından biri. Bu noktada çok faydalı bir lite olmuş, teşekkürler

  3. hocam bu forum siteleri çok iyi ama ben hiç kullanmadım forum backlink sizin sayenizde deneyeceğim farklı siteler inş yararı olur. teşekkür ederim..

  4. Hocam SEO olaylarına biraz yabancıyım ancak sizin bu sunduğunuz kaynaklarla inşallah websitemi güzel yerlere getireceğime inanıyorum, paylaşımınız için çok ama çok teşekkürler.

  5. Gerçekten kaliteli bir paylaşım olmuş, bizler için değerlendirilmesi gereken eşsiz bir kaynak 🙂 Teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir