A HABER Güncel Kanal Frekansı (2020 Turksat Uydu Frekansı)

A HABER Güncel Kanal Frekansı (2020 Turksat Uydu Frekansı)

A HABER güncel kanal frekansı hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu konu işinizi görecektir. Televizyonlarınızda A HABER ‘yi görmek için bu yazıda yer alan frekans ayarlarını yapın. Sizlere A HABER frekansı konusunda yardımcı olacağım.

Televizyonunuzun kanal arama alanına gelin. Ardından aşağıdaki veriler ışığında arama yapın. Frekans değeri olarak 11883 yazın. A HABER uydu frekansı 11883 ‘dir. Polarizasyon için ise V – Dikey seçili olmalıdır. Kapsama ayarı görüyorsanız bu ayarı da Batı olarak belirleyin. Bazı cihazlarda SR değeri istemekte. Bu ise 4800 ‘dür. Ayarlarda bir diğer girilmesi gereken FEC değeri 5/6 olmaktadır. Türksat ‘ın hangi uydusundan yayın yaptığı konusunda ise T4A bilgisini vermekteyim.

Çok nadir de olsa bazı cihazlar sizden V-PID ve A-PID değeri ister. A HABER frekansı için V-PID: 1401 ve A-PID: 1501 ‘dür. Bu şekilde A HABER güncel frekansı için değerleri girmiş olacaksınız.

Televizyonda A HABER Yok!

Yukarıda belirtilen teknik bilgileri aşağıda liste halinde sizlere aktardım. Bu değerler ile A HABER televizyonda yok ise, rahatlıkla ekleme yapabilirsiniz.

Frekans: 11883

Polarizasyon: V – Dikey

Kapsama: Batı

SR: 4800

FEC: 5/6

V-PID: 1401

A-PID: 1501

Uydu: T4A

Yukarıda A HABER uydu frekansı, A HABER 2020 frekansı gibi konularda sizlere bilgi verdim. Kafanızda soru işareti var ise yorum bölümünden ulaşabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmamış!)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir