A PARA Güncel Kanal Frekansı (2020 Turksat Uydu Frekansı)

A PARA Güncel Kanal Frekansı (2020 Turksat Uydu Frekansı)

A PARA güncel kanal frekansı hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu konu işinizi görecektir. Televizyonlarınızda A PARA ‘yi görmek için bu yazıda yer alan frekans ayarlarını yapın. Sizlere A PARA frekansı konusunda yardımcı olacağım.

Televizyonunuzun kanal arama alanına gelin. Ardından aşağıdaki veriler ışığında arama yapın. Frekans değeri olarak 11998 yazın. A PARA uydu frekansı 11998 ‘dir. Polarizasyon için ise V – Dikey seçili olmalıdır. Kapsama ayarı görüyorsanız bu ayarı da Batı olarak belirleyin. Bazı cihazlarda SR değeri istemekte. Bu ise 11666 ‘dür. Ayarlarda bir diğer girilmesi gereken FEC değeri 3/4 olmaktadır. Türksat ‘ın hangi uydusundan yayın yaptığı konusunda ise T4A bilgisini vermekteyim.

Çok nadir de olsa bazı cihazlar sizden V-PID ve A-PID değeri ister. A PARA frekansı için V-PID: 4906 ve A-PID: 5006 ‘dür. Bu şekilde A PARA güncel frekansı için değerleri girmiş olacaksınız.

Televizyonda A PARA Yok!

Yukarıda belirtilen teknik bilgileri aşağıda liste halinde sizlere aktardım. Bu değerler ile A PARA televizyonda yok ise, rahatlıkla ekleme yapabilirsiniz.

Frekans: 11998

Polarizasyon: V – Dikey

Kapsama: Batı

SR: 11666

FEC: 3/4

V-PID: 4906

A-PID: 5006

Uydu: T4A

Yukarıda A PARA uydu frekansı, A PARA 2020 frekansı gibi konularda sizlere bilgi verdim. Kafanızda soru işareti var ise yorum bölümünden ulaşabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmamış!)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir