A SPOR Güncel Kanal Frekansı (2020 Turksat Uydu Frekansı)

A SPOR Güncel Kanal Frekansı (2020 Turksat Uydu Frekansı)

A SPOR güncel kanal frekansı hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu konu işinizi görecektir. Televizyonlarınızda A SPOR ‘yi görmek için bu yazıda yer alan frekans ayarlarını yapın. Sizlere A SPOR frekansı konusunda yardımcı olacağım.

Televizyonunuzun kanal arama alanına gelin. Ardından aşağıdaki veriler ışığında arama yapın. Frekans değeri olarak 12053 yazın. A SPOR uydu frekansı 12053 ‘dir. Polarizasyon için ise H – Yatay seçili olmalıdır. Kapsama ayarı görüyorsanız bu ayarı da Doğu olarak belirleyin. Bazı cihazlarda SR değeri istemekte. Bu ise 27500 ‘dür. Ayarlarda bir diğer girilmesi gereken FEC değeri 5/6 olmaktadır. Türksat ‘ın hangi uydusundan yayın yaptığı konusunda ise T4A bilgisini vermekteyim.

Çok nadir de olsa bazı cihazlar sizden V-PID ve A-PID değeri ister. A SPOR frekansı için V-PID: 1302 ve A-PID: 1402 ‘dür. Bu şekilde A SPOR güncel frekansı için değerleri girmiş olacaksınız.

Televizyonda A SPOR Yok!

Yukarıda belirtilen teknik bilgileri aşağıda liste halinde sizlere aktardım. Bu değerler ile A SPOR televizyonda yok ise, rahatlıkla ekleme yapabilirsiniz.

Frekans: 12053

Polarizasyon: H – Yatay

Kapsama: Doğu

SR: 27500

FEC: 5/6

V-PID: 1302

A-PID: 1402

Uydu: T4A

Yukarıda A SPOR uydu frekansı, A SPOR 2020 frekansı gibi konularda sizlere bilgi verdim. Kafanızda soru işareti var ise yorum bölümünden ulaşabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmamış!)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir