Acısız Lazer Epilasyon Hayal Değil!

Beautyderm ile acısız lazer epilasyon hayal değil! İşte, detaylar…

Lazer Epilasyon Nedir?

Vücutta istenilmeyen kılların yok edilebilmesi için çok uzun yıllardır farklı cihazlar ve yöntemler denenmektedir. Bu yöntemler oldukça acı verici şekilde olmasından ve tam istenilen sonuçların elde edilememesinden dolayı sürekli olarak farklı arayışların içerisine girilmiştir. Kullanılmakta olan cihazlar ya da yöntemler ya kişilere çok fazla acı yalatır ya da deride bir tahribat durumu yaşatır. Yeni bir yöntem olarak kullanılmaya başlayan lazer tedavisi insanlar için farklı bir umut kaynağı olmuştur. Lazer yaptırılmak istenildiği zaman iki kriter ön plana çıkmaktadır. İlk olarak acısız lazer epilasyon yapılması ikinci olarak etkili sonuç alınmasını sağlayacak olan bir cihazın bulunmasıdır.

Bundan sonra istenmeyen tüylerden kurtulabilmeniz için acısız yöntemlerden faydalanabileceksiniz. Acısız lazer epilasyon yönteminin adı ise buz lazer işlemidir.  Buz lazer epilasyonda herhangi bir acıyı hissetme durumu yaşamazsınız. Bunun nedeni lazer epilasyonun yapılması anında tedavi başlığı buz hissi yaratır ve sizde bu sayede herhangi bir şey hissetmezsiniz.

Erkekler Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon yöntemi sadece kadınların uygulayabileceği bir yöntem değildir. Aynı şekilde erkeklerde lazer epilasyon yapılabilir. Kadın lazer epilasyon uygulaması ile erkek lazer epilasyon uygulaması arasında hiçbir fark bulunmaktadır.  Lazer epilasyon ilk başlarda genel olarak dansçıların, vücut geliştirenlerin, bisiklet sporu ile ilgilenenlerin tercih ettiği bir yöntem iken artık birçok erkeğin basit bir şekilde uyguladığı bir yöntem haline gelmiştir.

Erkekler lazer epilasyon genellikle sırt ve omuz bölgelerinde uygulanmaktadır.  Genel olarak sırt, omuz, boyun, göğüs bölgelerinde bulunan tüylerin hafifletilmesi ya da tamamıyla yok edilmesi için uygulanmakta olan işlem yaklaşık olarak 6- 10 seansa kadar sürmektedir.

Sizde vücudunuzdaki tüylerden rahatsız oluyorsanız artık çözüm var. Bu tüyleri tamamen yok etmek ya da azaltmak istiyorsanız ancak bunu yaparken acıdan korkuyorsanız sizi Beautyderm ile tanıştırmanın vakti geldi. İstemediğiniz tüylerinizin yok edilmesini sağlayarak olan Beautyderm bunu acısız ve ağrısız bir şekilde yapacaktır. Son teknoloji aletler ile çalışan Beautyderm hem kadınların hem de erkeklerin acısız bir şekilde istemedikleri tüylerden ve kıllardan kurtulmalarını sağlamaktadır. Acısız lazer epilasyon deneyimi için şimdi www.beautyderm.net’i ziyaret edebilirsiniz.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmamış!)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir