ADA TV Güncel Kanal Frekansı (2020 Turksat Uydu Frekansı)

ADA TV Güncel Kanal Frekansı (2020 Turksat Uydu Frekansı)

ADA TV güncel kanal frekansı hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu konu işinizi görecektir. Televizyonlarınızda ADA TV ‘yi görmek için bu yazıda yer alan frekans ayarlarını yapın. Sizlere ADA TV frekansı konusunda yardımcı olacağım.

Televizyonunuzun kanal arama alanına gelin. Ardından aşağıdaki veriler ışığında arama yapın. Frekans değeri olarak 12610 yazın. ADA TV uydu frekansı 12610 ‘dir. Polarizasyon için ise H – Yatay seçili olmalıdır. Kapsama ayarı görüyorsanız bu ayarı da Batı olarak belirleyin. Bazı cihazlarda SR değeri istemekte. Bu ise 20830 ‘dür. Ayarlarda bir diğer girilmesi gereken FEC değeri 3/4 olmaktadır. Türksat ‘ın hangi uydusundan yayın yaptığı konusunda ise T3A bilgisini vermekteyim.

Çok nadir de olsa bazı cihazlar sizden V-PID ve A-PID değeri ister. ADA TV frekansı için V-PID: 8005 ve A-PID: 8105 ‘dür. Bu şekilde ADA TV güncel frekansı için değerleri girmiş olacaksınız.

Televizyonda ADA TV Yok!

Yukarıda belirtilen teknik bilgileri aşağıda liste halinde sizlere aktardım. Bu değerler ile ADA TV televizyonda yok ise, rahatlıkla ekleme yapabilirsiniz.

Frekans: 12610

Polarizasyon: H – Yatay

Kapsama: Batı

SR: 20830

FEC: 3/4

V-PID: 8005

A-PID: 8105

Uydu: T3A

Yukarıda ADA TV uydu frekansı, ADA TV 2020 frekansı gibi konularda sizlere bilgi verdim. Kafanızda soru işareti var ise yorum bölümünden ulaşabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmamış!)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir