Alanya’da Tatil Bir Başkadır!

Gezmek, görmek, dinlenmek ve mutlu olmak için seçeceğiniz yer sizin beklentilerinizi karşılamalıdır. Bu yüzden seçtiğiniz bölgenin kültürel varlığına ve doğal güzelliklerine dikkat edersiniz. Sizi hem maddi yönden hem de manevi yönden tatmin edecek yer olan Alanya’da tercih edeceğiniz Alanya turları ile tatilinizi güzelleştirebilirsiniz.

Alanya Rafting Turu

Alanya’ da yapabilceğiniz aktivitelerden en eğlenceli olanlarından bir tanesi de Alanya Rafting Turu ’dur. Doğa ile iç içe olmak ve nehrin verdiği ferahlık size sıradan olmayan bir gün yaşatacaktır. Rafting yapmayı seviyorsanız bir de Alanya’da denemelisiniz. Ya da hiç tecrübeniz yoksa mutlaka denemelisiniz. Çünkü rafting yapmak sizi başka diyarlara alıp götürecektir. Eğlencenin doruklarına çıkmanız mümkündür. Rafting turu Alanya’nın dünyaca ünlü Köprülü Çayı üzerinde yapılmaktadır. Tur boyunca size profesyonel rehberimiz eşlik edecektir. Tur 15 km boyunca devam edecektir. Tabi bu süre içerisinde siz öğlen yemeği, yüzme molaları ve animasyonla turun tadını çıkarabilirsiniz.

Alanya Manavgat Tekne Turu

Tekne turları tatil esnasında sık tercih edilen turlardan biridir. Ve Alanya tekne turu ’na katılmak Alanya’da bir başka güzeldir. Alanya Manavgat Tekne Turu sizleri mutlaka mutlu edecektir. Sizleri beklentilerini karşılamak için bir kaç değişik faaliyetler molalarla size sunulmaktadır. Siz de Manavgat Şelalesini, Manavgat pazarını, Kumlu plajı görmek istiyorsanız. Molalarımızda yüzebilir, alışveriş edebilir ve bol bol fotoğraf çekebilirsiniz. Doğa ile bütünleşmek, güzel ve sakin bir gün geçirmek için bu tura katılabilirsiniz.

Alanya Dalış Turu

Alanya Dalış Turu’nda suyun altında merak ettiğiniz her şeyi keşfedebilirsiniz. Uzman ekipler size dalış hakkında gerekli eğitimi verdikten sonra iki farklı yer de dalışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Dalış yapma konusundaki endişelerinizi bir kenara bırakarak bu müthiş fırsatı değerlendirmelisiniz çünkü yüzme bilmeyenler bile uzman ekiplerimiz yardımıyla dalış gerçekleştirip mutlu bir şekilde ayrılmışlardır. Sizin için gerekli ekipman da sağlanacaktır. Ayrıca güneşlenmenin ve size ikram edilecek öğle yemeğinin de tadını çıkarabilirsiniz. Her şeyin güzel olacağı bir gün ve kaliteli bir tatil geçirmeniz için sizi düşünen bu turu değerlendirmeniz sizi asla pişman etmeyecektir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oylama, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir