Android Müzik İndirme Uygulaması: Myt Material

Geçtiğimiz günlerde dünya çapında en çok tercih edilen Müzik dinleme ve indirme uygulamalarını sizlere aktarmıştım. Fakat yaptığım araştırmalar çerçevesinde bu konunun en iyilerinden birini bulduğumu söyleyebilirim. Ücretli versiyonların aksine Myt Material ile ücretsiz bir şekilde şarkı indirebilme imkanına sahipsiniz. Gelin birlikte uygulamanın detaylarına geçelim.

Myt Material Nedir?

Tamamen ücretsiz bir şekilde şarkı dinleme ve indirme imkanını sizlere sunan bir uygulama olarak tanımlayabiliriz. Hatta o kadar isim yapmış bir yapımdır ki benzer ismini kullanan birçok app de piyasada bulunuyor. Genel anlamda müzik dinlemenize, indirmenize ve hatta Youtube gibi video kaynakları üzerinden klibine ulaşmanıza imkan tanıyor.

Neden Myt Material?

Günümüzde piyasada yer alan birçok uygulama ücretsiz versiyonu olsa da sadece 1-2 özelliğini free versiyonunda barındırmakta. Geri kalan tüm fonksiyonlar için aylık veya yıllık bazda ödeme yapmanız gerekmekte. Bir de üstüne ücretsiz olarak kullanırsanız sık sık reklam ile karşılaşmanız da işin içine giriyor. Kısacası sizi sürekli olarak satın almaya itmekte. Eğer böyle bir uygulama türüne para vermek istemiyorsanız da Myt Material sizin ilk tercihiniz haline geliyor.

Youtube gibi servislerden şarkı dinleyen birisisiniz, biliyorsunuz ki internetiniz olmadan erişiminiz olmamakta. Fakat Myt sayesinde dinlediklerinizin hepsini cihazınıza kaydetme imkanınız bulunuyor. Böylece internetiniz olmasa bile rahatlıkla müzik dinleme keyfini tadabiliyorsunuz.

Myt Material Teknik Özellikleri

Kullanıcı bazında uygulamanın en sevilen yanlarının başında boyutu gelmektedir. Apk dosyasının toplam boyutu sadece 3.5 MB. Kısacası cihazınızda yüzlerce hatta binlerce megabayt alan kaplamayacak. Tabi kaydedeceğiniz şarkılar bu miktarı arttırıyor.

Neredeyse tüm Android sürümlerinde sorunsuz bir şekilde çalışan müzik indirme uygulamasının sürümler arasında da farklılıklar bulunmakta. Şu an için en çok sevilen sürümü ise kuşkusuz v2 ‘dir. Hatta üstüne güncelleme gelse bile kullanıcılar v2’den şaşmak istemiyor.

Ayarlar kısmından indireceğiniz dosyaları varsa harici diskinize kaydetmeniz mümkün. Böylece telefon veya tabletinizin ana hafızasını zorlamamış olacak ve gönül rahatlığı ile uygulamayı kullanacaksınız. Eğer çok fazla alana sahip değilseniz indirmeden kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Kısacası yaşayabileceğiniz her türlü olumsuzluk için app in size çözümü mevcut.

Myt Material V2 indir

Yukarıda da belirttiğimiz üzere yapımın en çok sevilen versiyonlarının başında v2 geliyor. Her yerde bulamayacağımız bu sürümü sizler için buldum. Eğer Myt Material V2 indirmek istiyorsanız linke tıklamanız yeterli. Ardından site sizi doğru şekilde yönlendiriyor. Tabi siteye mobil cihazınızdan yani uygulamayı indireceğiniz telefon veya tabletten girmeniz daha sağlıklı. Aksi takdirde bilgisayarınıza indireceğiniz apk ‘yı ayrıca taşımanız gerekecek.

Eğer v2 yerine v3 indirmek istiyorsanız yine aynı linkten gerekli seçimleri yapabilirsiniz. Açıkçası arasında ciddi farklar göremedim. Fakat araştırdığım web sitesinde performans bakımından farkların da olduğu belirtiliyor. Eğer daha yakından incelemek istiyorsanız https://www.superuygulama.com/android/myt-material/ adresine girerek hem tanıtım videosunu izleyebilir hem de indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oylama, average: 5,00 out of 5)
Loading...

2 yorum: “Android Müzik İndirme Uygulaması: Myt Material”

  1. Sevdiğim müzikleri youtubedan dinlemekten internet pakedim bitmişti. Üşeniyordum indirmeye. Bu uygulama çok kolaymış teşekkürler

  2. Android müzik uygulaması olarak MYT programına bayılıyorum tüm istediğim müzikleri rahat bir şekilde indiriyorum. Sağolun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir