Ankara Temizlik Firmaları

Ankara temizlik firmaları arasında öncü konumda olan Ankara Temizlik şirketi olarak, müşterilerimizin çıkarları doğrultusunda adım atarak; her adımda müşterilerimizin beklentilerinin üzerinde bir iş çıkarmak en büyük amacımız ve misyonumuzdur.

Ankara’da yer alan ofis, ev, okul ve hastane başta olmak üzere duvar, dış cephe, cam ve havuz temizliğinde siz değerli müşterilerimizin isteklerini memnuniyetinizi gözeterek tamamlamaktayız. Sürekli gelişen kalitede hizmetler sunmak ve beklentilerinizi karşılamak için; eğitimli, kendi alanında profesyonel ve gelişime açık olan bir temizlik personeli kadrosu ile hizmet vermekte, çözüm ortaklarımız ile hijyenik, profesyonel sonuçlar neticesinde; teslimat yapmaktayız.

Ankara Dış Cephe Temizliği

Dış cephe temizliğinde kullanılan vinçlerin bakım ve gerekli izinlere sahip olmaları gerekmektedir. Operatör belgeleri ile beraber iş öncesinde sözleşmeler ve teklifler; yönetmeliğe ve yasalara uygundur. Dış cephe temizliği ve cam silme hizmetinin yapılması gereken alanda gereken bilgiler ilgili ve yetkili kişilere verilmektedir.

Ofis, iş yerleri, apartman ve benzeri alanlarda dış cephe boyası, badanası ve temizlik işlemleri gerçekleştirilmektedir. İsteğe bağlı olarak apartmanların dış cepheleri; köpük ile temizlenmektedir.

Alışveriş merkezleri, ofisler, iş yerleri, gökdelenler ve uzun binaların dış cephe temizliği ve cam silme işlemleri gerçekleştirilmektedir. Ankara dış cephe temizliği yapılırken, cam alanlara zarar verilecek ürünler kesinlikle kullanılmamaktadır; yüzeye zarar vermeyen lekesiz, güvenilir, hijyenik bir temizlik yapılmaktadır.

Ankara Temizlik Şirketleri

Ankara Temizlik firması olarak; Ankara’da ve tüm Türkiye’de yer alan temizlik firmalarına öncü, yenilikçi ve güvenilir hizmet vermekteyiz.

Yıllardır sektör içerisinde yer almanın vermiş olduğu öz güven, tecrübe ve profesyonellik ile beraber; uzman personel kadromuzla beraber; ev, ofis, inşaat, halı – koltuk, alışveriş merkezi, dış cephe, zemin, hastane, endüstriyel, duvar ve havuz temizliği başta olmak üzere; birçok alanda faaliyet göstererek siz değerli müşterilerimizin beklentilerinin çok üzerinde iş ortaya çıkarmaktayız.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oylama, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir