Anlatsin.com ‘dan Backlink – Otoriter Backlink Alma Yolları – 19

Geçtiğimiz günlerde keşfettiğim ve konsept bakımından gayet mantıklı bir proje olan Anlatsin.com ‘a Otoriter Backlink Alma Yolları yazı serimin 19.sunda yer verdim. Firmalar ve Üniversiteler gibi platformlar için sorabileceğiniz sorulara yanıt bulan bir sosyal ağ olarak tanımlayabiliriz. Çok hafif de olsa Linkedin tarzı bir oluşum olarak da sayabiliriz. Fakat şu an için backlink alma konusu üzerine değineceğiz.

Anlatsin.com Nedir?

Şirketler ve MT & Staj Programları hakkında kafanızda soru işaretleri var ise ve bu firmalarda çalışmayı, hedefiniz haline getirmeyi düşünüyorsanız anlatsin tam da size göre. Firmalarda neler yapıldığını, nasıl işlediğini aktaran sorular ve videolu cevaplar mevcut. Bunlar direkt olarak üst düzey yetkililer tarafından cevaplanıyor. Öte yandan Üniversiteler, Bölümler ve Alanlar için de kategoriler mevcut. Kısacası gitmek istediğiniz bir üniversite için kafanızda soru işareti var ise, burada cevabını bulmanız mümkün.

Yerli bir girişim olan servis Alexa ilk 100k içinde kendine yer bulmuş durumda. TR değeri de ilk 1k civarında geziniyor. Google’da 72 bin tane indexinin olduğunu görüyoruz. Bu da bizim için iyi bir değer. DA PA bakımından da bizi tatmin eden sayılara sahip olduğu için backlink kaynağı olarak rahatlıkla kullanabiliriz.

Anlatsin.com Nasıl Kayıt Olunur?

https://anlatsin.com/ adresini açtıktan sonra sağ üstte bulunan “Giriş” butonuna tıklayın. Açılan sayfanın sağ alt bölümünde “Yeni Hesap Oluştur.” linkini göreceksiniz. O linke tıklayarak kayıt formuna erişin. İsim Soyisim, E-Posta ve Şifre bilgilerini girdikten sonra hesabınızı oluşturun ve gerekli doğrulamaları yapın. Böylece profilinizi açmış olacaksınız.

OKUMALISIN!  pdf-archive.com Backlink - PDF Backlink Alma Yolları – 3

Anlatsin.com Nasıl Backlink Alınır?

Sisteme giriş yaptıktan sonra sağ üstte bulunan profil avatarına tıklayarak “Profil” e basın. Sol kısımda bulunan İş Tecrübeleri, Eğitim Tecrübeleri gibi kısımlara bir tecrübe ekleyin. Ardından eklediğiniz tecrübeye tıklayın ve “Soru Sor” diyin. Bu aşamada dikkat etmeniz gereken husus, konuyla alakalı ciddi bir soru sormanızdır. Sorunun içerisinde bir yerlere nokta, virgül, gibi noktalama işaretlere backlink vermeniz olacak. Çünkü sorduğunuz her soru onaydan geçiyor ve mantıksız işlemler haliyle onaylanmayacak.

Ben sorunun içerik kısmında bulunan bir nokta işaretine link verdim ve 1-2 gün içinde sorduğum soru onaylandı. Hem de dofollow olarak linkimi aldım. Biraz sıkıntılı bir yol fakat denemeye değer.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oylama, average: 5,00 out of 5)
Loading...

6 yorum: “Anlatsin.com ‘dan Backlink – Otoriter Backlink Alma Yolları – 19”

  1. faydalı makale. böyle sitelerden backlink alarak sitemizi üst sıralarda çıkartabiliriz. böyle bi siteyi söylemeseniz aklıma gelmezdi.

  2. yazmış olduğun konuları takip ediyorum ve çoğu konularda belirtmiş olduğun sitelere girerek backlink almanın yollarını denedim ve gayette başarılı olduğunu gördüm şimdi den teşekkür ederim bu tarz konuların devamını bekliyorum hocam.

  3. doğuşhan noktaya nasıl link vereceği o noktaya kadar geldim orada kaldım bir yardımcı olsan.

    1. İş tecrübeleri kısmına bir iş tecrübesi ekle. Ardından profilinin sol kısmında oluşacak o tecrübe, ona tıkla. Soru Sor kısmına gel ve bir metin yapıştırıp sorunu gönder. Ardından aynı sayfaya tekrar gel ve sorunun altında bulunan üç noktadan düzenle de. Bir noktayı seçip editördeki köprü butonuna basarak link verebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir