Anneler Günü İçin En Özel Hediyeler Bodo’da!

Anneler Günü, dünyanın pek çok ülkesinde olduğu gibi Türkiye’de de her yıl Mayısın ikinci Pazar gününde kutlanan, kalplerimize yerleşen anne sevgisini doruklara çıkaran bir gün. Yaklaşık son 100 Yıldır, anneleri onurlandırmak, mutlu etmek, değerlerini öne çıkarmak amacıyla kutlanan Anneler Günü, çeşitli hediye ve sürprizlerle coşku dolu bir gün haline gelir. Uzaktakiler annelerine hediyelerini, annelerine yaptığı ani ziyaretlerle verirken, kimileri ise farklı hediyeliklerle önem verdiği gösterir. Ancak bodo, burada da farkını ortaya koyuyor ve size yepyeni bir Anneler Günü hediye tarzı sunuyor, deneyim hediyeleri. Onlar ev işleri, çocuk, yemek derken eğlenmeye, dinlenmeye, farklı aktivitelere katılmaya çoğu zaman vakit bulamıyorlar. İşte tam da bu yüzden bu deneyimler https://bodo.com/tr/hediyeler/anneler-gunu/ Anneler Günü hediyeleri için mükemmel uygunlukta. Anneler Gününde onlarda gönüllerince gülüp, keyifli vakit geçirsin, sıradan günlerin sıkıcılığından küçük bir kaçamak yapabilsin diye benzersiz sürprizler bodo’da!

Anneler Günü için hediye önerileri 

Annelerimiz bizlere tüm vakitlerini harcarken kendi hayatlarını bir müddet askıya almak durumunda kalıyorlar. E böyle özel zamanlarda buna karşılık, mutfakta daha çok vakit geçirsin diye bir mutfak robotu almak pek mantıklı olmuyor tabi. Normal günlerde de annelerinizin bu tarz ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz ama özel günler, özel hediyeleri hak ediyor. ‘’SPA ve Masaj’’ kategorisi çeşitli masajların, peeling ve SPAların yer aldığı özellikle anneler gibi aktif kişiler için mükemmel bir dinlenme sunarken kurumun; sauna, yüzme havuzu ve jakuzi gibi fırsatlarından da ücretsiz yararlanma olanağı sunuyor. ‘’Romantik’’ kategorisi ise annenizin babanızla ilişkilerine biraz daha canlılık kazandırmasına imkan sunan, benzersiz deneyimler içeriyor. ‘’Sürüş Deneyimi’’ kategorisinde yer alan ‘’Twizy Araçla İstanbul Turu’’, modern çağın en eğlenceli hizmetlerinden olup sizleri şehrin büyüleyici güzellikleri arasında heyecan dolu bir maceraya çıkarıyor. ‘’Su Aktiviteleri’’ ise bodo.com’un en özel ve en çok tercih edilen farklı kombinasyonlarda Yelkenli turlarını içeren muhteşem bir kategorisi. Anneleriniz ve sevdiğiniz herkes için en şık sunumlarla gelen devasa mutluluklar bodo’da.

Anneler Günü için hediye fikirleri

Bodo’nun benzersiz deneyimlerini iki farklı şekilde sunabilirsiniz: birincisi özel tasarım bodo hediye kutusu içerisinde deneyimlerin ve hediye kartının yer aldığı şık bir hediye paketi, ikincisi ise mailinize gelen en havalı ve en eğlenceli e-sertifika sürprizi. Ona mükemmel kahve aromasının en cezbedici halini hediye edin: ‘’Kahve Masajı’’. Ya da etkili bir şekilde rahatlamasını sağlayacak: ‘’Klasik Masaj’’. Eğlencenin ve huzurun dozunu arttırmak isterseniz de: ‘’Özel Yelkenli Yat Gezisi’’ harika bir deneyim hediyesi olacak. Adaları pek çok kez görmüş bir insanın bile gördüğü manzara karşısında hayrete düşeceği: ‘’Özel Adalar Yelken Seyri’’ deneyimi, kesinlikle yaşamaya değer! Doğayı ve sessizliğini özleyen annelere, ‘’İki Kişi için At Gezisi’’. Ailecek yapılan aktiviteler, en çok keyif aldığı şey olan Annenize ise, ‘’Aile için Hafta Sonu Kaplıca Tatili’’. Aradığınız her şey Bodo’nun benzersiz deneyimler dünyasında.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmamış!)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir