AR-GE’nin Önemi

Sürekli gelişen teknoloji çağında yazılıma olan ihtiyaç artmaktadır. Yazılıma olan ihtiyacın artması ise, bu alanda hizmet veren yazılım firmalarının işlevlerini daha önemli hale getirmektedir. Ar-Ge odaklı olan yazılım şirketleri, yeni süreç ve uygulamalar üretmek amacı ile kullanılması için sistematik şekilde yapılan çalışmalara önem vermelidir. Ar-Ge faaliyetleri için, temel araştırma, uygulamalı araştırma ve deneysel geliştirme üzerine çalışılmalıdır.

AR-GE Odaklı Yazılımın Adresi

Yazılım alanında hizmet veren Codex firması, Windows, web ve mobil teknolojileri ile müşteri ihtiyaçlarına özel yazılım geliştiren, eğitim ve danışmanlık hizmetleri veren bir yazılım firmasıdır. En önemli değeri insan, zaman ve bilgi olan Codex yazılım firmaları, her daim yenilikçi, farklılıklar yaratacak nitelikte ve çalışma ekibi ile müşterilerine değer katan bir öncü olma misyonu ile çalışmaktadır. Ar-Ge konusuna verdiği önem ise, yeni süreç ve sistemler tasarlamak amacı ile yaptığı yaratıcı ve yenilikçi çalışmalardan anlaşılmaktadır.

AR-GE Temelli Yenilikçi Ürünler

* Codex DYS, şirket bünyesinde dolaşması gereken belgeleri dijital ortama aktarıp, güvenli şekilde bölümler arasında dolaşmasını sağlayan doküman yönetim sistemidir.

* Codex CDX, tüm süreçleri kapsayan modüler bir ERP sistemidir.

Codex İş Yönetimi, web ve mobil uygulama destekli olan bir iş yönetim sistemidir. Bütün işlerin takibini yapan bu sistem, kullanıcıların performanslarını da analiz etme özelliğine sahiptir.

* Codex Framework, Windows ve web tabanlı bütün projelerde kullanılabilir yapıya sahip olan Entity Framework’tur.

* Codex e-ticaret modülü, tüm yönetim panellerinden yönetilebilen özel bir e-ticaret sistemidir.

* Codex SDP, yazılım geliştirme süreçlerinin modern tekniklere göre yönetilmesini ve yazılımcıların performanslarının sayısal bir şekilde ölçülmesini sağlamaktadır. Ayrıca, verimliliğin sağlanmasına da katkıda bulunan bir yapıdır.

* Codex Image Process, .NET platformunda geliştirilen uygulamaların imaj işlemlerinin yapılmasını sağlamaktadır.

* Codex Veteriner, veterinerlerin listesine ulaşabilme imkanını sağlamasının yanı sıra, en yakın veteriner ile adresini gösteren özel bir mobil uygulama özelliğini taşımaktadır.

Bugün ve Gelecek Arasında Kod Köprüsü

Codex, özel yazılım geliştirme, eğitim ve danışmanlık hizmetleri, veri tabanı çözümleri ve outsourcing hizmetleri ile müşterileri için Ar-Ge temeline dayanan çözümler üretmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oylama, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir