Avengers: End Game Film İncelemesi ve Film İzleme Tavsiyeleri

Yenilmezler serisi, şu ana kadarki en büyük yapımı ile vizyonda büyük bir yankı uyandırdı. Infinity War filmi ile başlayan ve içinde Thanos gibi çok önemli bir karakterin bulunduğu yapımın devam filmi olan Avengers: End Game konusunda birkaç cümle etmenin zamanı geldi. Sizlere yüz milyonlarca dolarlık bütçe ayrılan ve çok yüksek hasılat yapan filmin incelemesini ve film izleme konusundaki tavsiyelerimi aktaracağım.

ABD yapımı olan Avengers: End Game filminin yönetmenliğini Anthony Russo üstlenmiştir. IMDB’den geçen günlere rağmen hala 8.6 gibi ciddi derecede bir puan almayı başarmış durumda olan yapım 182 dakikalık uzun gösterimi ile de dikkat çekmektedir. Fantastik kurgu ve aksiyon sevenlerin büyük beğenisini toplayan Oyunun Sonu, 26 Nisan 2019 tarihinde vizyona girmiş ve 500.000.000$ ‘lık bütçesi ile göz kamaştırmıştır. Seride gördüğümüz karakterin birçoğunu ve bunun dışında pek çok MARVEL karakterini görüyoruz.

Infinity War ile başlayan Thanos savaşında, ilk roundu baş düşman zaferle tamamlamış ve insanlığın yarısını ortadan kaldırmıştı. Birçok süper kahramanımız veya yakını da bu durumdan nasibini aldı. Fakat bir anda ortaya çıkan ANT-MAN, geçmişe gidiş için bir anahtar verdi ve bu sayede taşlar tekrardan bir araya getirildi. Ardından geçmişten gelen Thanos ile çok büyük bir savaş verildi ve kazanan Avengers ekibi oldu. Tabi bu uğurda Iron-Man gibi MARVEL serisinin önemli karakterleri de öldü.

Film ile ilgili detayları verdikten sonra sizlere nereden izleyeceğiniz konusunda da birkaç ipucu vermek istiyorum.

Avengers: End Game Film İzle

Yapım Nisan ayında piyasaya çıkmasına rağmen internete aylar sonra ancak düşebilmiştir. Bu bağlamda HD kalitede, sorunsuz olarak izleyebileceğiniz bir adres arıyorsanız http://e-filmizlee.com/ adresini sizlere önermekteyim. Sorunsuz ve reklamsız şekilde film izlemek isteyenler tercih edebilir. Ayrıca Film izle denince akla gelen tüm yapımları da burada bulabilir ve binlerce film arasından kendinize güzel bir izleme listesi oluşturabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oylama, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir