Avengers: Infinity War (2018) Film İncelemesi

Avengers serisinin şu ana kadar en iyi yapımlarından biri olarak gördüğüm ve Marvel evreninden onlarca karakterin yer aldığı Avengers: Infinity War filmini geçtiğimiz hafta izledim. Biraz geç oldu fakat detaylı ve ayrıntılarına dikkat ederek izlemek istedim. Bu yüzden art arda 2 kere izlemem gerekti. Bu yazımda Avengers: Infinity War (2018) filmi ve detaylarını aktaracağım.

Avengers: Infinity War Filminin Konusu

Daha önceki filmlerin aksine burada düşman tarafında çok önemli bir karakter görüyoruz. Thanos. Mantıkta iyilik için çalışsa da eylemleri ve düşünceleri tamamen kötülük üzerine olan Thanos dünyaya hükmetmek ve kendi bildiğini okumak için çalışmalarına devam eder. Bu sırada süper kahramanlarımız da onu durdurarak katliamı engellemeye çalışır.

Avengers: Infinity War Filminin Teknik Detayları

2 saat 29 dakikadan oluşan yapım Nisan 2018’de ülkemizde vizyona girdi. Benim bu kadar geç dönüş yapmamın sebebi tamamen zaman bulamamak. Ayrıca sinemada izleyince detaylara erişemediğimi düşünüyorum. Bu yüzden bilgisayarımın karşısında art arda 2 kere izlemek benim için daha keyif verici. Aksiyon, macera ve dram türlerinin yanı sıra fantastik kurgulara da yer veren yapımın 13 yaş üstü sınırı bulunuyor.

Filmdeki oyuncuları incelediğimizde serinin vazgeçilmezlerinden Robert Downey Jr. Tony Stark karakteri ile karşımıza çıkıyor. Chris Hemsworth ise Thor karakterini canlandırmakta. Bunun dışında Mark Ruffalo, Chris Evans, Scarlett Johansson da yine filmde yer buluyor. Doctor Strange karakteri ile geçtiğimiz yıllarda film evrenine giren Benedict Cumberbatch da başrollerden birisi olarak gösterilebilir. Son olarak da Black Panther’den bahsetmek gerek. Birkaç ay önce vizyona giren film ile birlikte hem serisinin başlayacağının hem de diğer filmlerde de yer alacağının sinyallerini vermişti. Black Panther karakteri ile Chadwick Boseman de Avengers: Infinity War filminde yer aldı.

Avengers: Infinity War Filminin Özeti

Avengers ekibi yaşanan olaylardan sonra yollarını ayırmış ve gruplar halinde takılmaktaydı. Thor ve beraberindekiler uzayın derinliklerinde bir konuyu çözmeye çalışırken Thanos ile karşılaşır. Büyük bir bozguna uğrar ve Loki hayatını kaybeder. Zar zor dünyaya kaçan Hulk, Doctor Strange’in yanına düşer ve olayı anlatır. Ardından konuya Tony Stark da katılır. Bu sırada Galaxy’nin Koruyucuları filminden tanıdığımız karakterler de Thor’u uzay boşluğunda bulur ve gemiye alır. Yaşanan olaylardan sonra Avengers ekibi bir araya gelir, üstüne Galaxy’nin Koruyucuları, Spider Man ve Black Panther ile ülkesinin askerleri de bu tarafa katılır. Fakat Thanos’un gücü onları devirmeye yeter.

Filmi Nereden İzleyebilirsiniz?

Çok fazla film izleyen birisi değilim fakat izlediğim zamanda da genellikle bir site üzerinden giderim. Bu adres de basizle.com. Genel anlamda tüm filmleri yüksek kalitede Türkçe Dublaj Filmler – Türkçe Altyazılı Filmler şeklinde bulabildiğim bu adres hem hızlı playerlar kullanması hem de reklam içeriklerinin fazla olmaması nedeniyle ilk tercihlerimden birisi.

Vizyona giren filmleri de takip ettiğim kadarıyla ilk defa paylaşan adreslerden birisi. Bu yönü benim için olmasa da birçok film sever için oldukça önemli. Çünkü vizyona girdikten aylar sonra yayınlanan yapımlar görüyoruz. Onun yerine bas izle kullanmak daha mantıklı oluyor.

Eğer film izlemek istiyorsanız hiç düşünmeden bu adrese girebilirsiniz. Avengers: Infinity War filmi de mevcut sayfada. İyi seyirler!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oylama, average: 5,00 out of 5)
Loading...

1 yorum: “Avengers: Infinity War (2018) Film İncelemesi”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir