Backlink Kaynağı Arayışına Yeni Çözüm: Backlink.com.tr

Sizlere ücretsiz kaynaklar adı altında birçok edu/gov, forum ve yorum backlink alabileceğiniz siteyi tanıtmaya çalıştım. Fakat bunlar işin ücretsiz ve kolay tarafı. Diğer tarafta ise ciddi bütçelerin harcandığı tanıtım yazısı, footer backlink, sosyal medya çalışmaları yer almaktadır. Bu yazımda sizlere, backlink kaynağı konusunda size yeni bir çözüm getirecek olan backlink.com.tr ‘den bahsedeceğim.

Backlink.com.tr Nedir?

https://www.backlink.com.tr üzerinden erişebileceğiniz sitenin genel amacı, tanıtım yazısı – backlink – sosyal medya işleri yapanlar ile bu tarz hizmetler arayan kişileri bir araya getirmek. Alıcı ve satıcı olmak üzere iki farklı üye tipi bulunmaktadır. Eğer bir ürün satın almak istiyorsanız, yani müşteri iseniz alıcı üyeliğini; eğer bir ürün satmak istiyorsanız satıcı üyeliğini kullanmanız gerekiyor.

Peki bu sitede ne tarz ürünler listelenmekte? Gelin birlikte bunlara bakalım.

Tanıtım Yazısı

Son yılların en popüler backlink türlerinin başında kuşkusuz tanıtım yazıları gelmektedir. Haber, blog, forum gibi envai çeşit yerden tanıtım yazısı satın almak istiyoruz. Bu hususta belirttiğim adresten alım yapmanız mümkün. Siteye kayıt olup, giriş yaptıktan sonra üst menüde yer alan “Tanıtım Yazısı” kısmının üstüne gelerek kategori bazlı arama yapabilir veya tüm siteleri listelemeniz mümkün.

İlanı olan web sitelerinin Alexa değeri, Google News kaydının olup olmaması, Google index değeri gibi detaylar mevcut. Ayrıca direkt ilana girdiğinizde açıklama kısmında ekstra bilgiler de bulabilirsiniz.

SEO Paketleri

Sitenizin SEO işleri ile uğraşacak çok fazla zamanınız yok fakat direkt bir danışmana da bırakma niyetinde değilseniz; size uygun SEO paketlerini tercih edebilirsiniz. Bu kategoride listelenen içeriklerde sözlüklerde paylaşım, forumlarda paylaşım, imleme servislerinde paylaşım gibi pek çok seçenek mevcut.

Sosyal Medya

Geçtiğimiz bir kaç yıl ile birlikte sosyal medyanın hayatımızdaki önemi çok ciddi seviyelere çıktı. Artık instagram, pinterest gibi platformlar üzerinden müşterilerimizi kendimize çekiyor ve satışlar gerçekleştiriyoruz. Bunun dışında bu tarz sosyal ağları kullanarak kitle yakalayıp, reklam alarak ciddi kazançlar elde ediyoruz. https://www.backlink.com.tr/k/sosyal-medya-hizmetleri adresinden tüm sosyal medya hizmetlerine göz atabilirsiniz.

Yukarıda yer alan üç kategorinin haricinde Makale & Editörlük ve Genel Satışlar da mevcuttur. Tek yapmanız gereken siteye girip, size uygun hizmetten hemen faydalanmak olacak.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oylama, average: 5,00 out of 5)
Loading...

1 yorum: “Backlink Kaynağı Arayışına Yeni Çözüm: Backlink.com.tr”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir