Bahçe Kapısı ve Garaj Kapısı Motoru için En İyi Ürünler!

Müstakil evlerde veya sitelerde bulunan bahçe kapısı ve garaj kapısı tamamen manuel olarak çalıştığında büyük sorunlar ortaya çıkarır. Gereksiz emek harcamamız gerekir. Bunun önüne geçmek için de dünyanın pek çok yerinde üretilen kapı motorları mevcuttur. Sizler için ülkemizde satışı olan ve son yıllarda en çok tercih edilen Nice kapı motorlarını aktarmaya çalışacağım.

Garaj kapısından yola çıkalım. Bir apartmanda oturuyorsunuz ve apartmanın garajı mevcut. Eğer otomatik olarak çalışan, siz geldiğinizde direkt açılan veya kumandayla açabildiğiniz bir kapı mevcut değilse, arabanızı durdurup kapıyı zar zor açıp tekrar arabaya binmeniz ve garaja girmeniz gerekecektir. Şimdiden yorucu bir iş olmuştur diye tahmin ediyorum.

İşte bu sorunu ortadan kaldırmak üzere Nice markası, harika teknolojiler üretmiş ve hali hazırda AR-GE çalışmalarına devam ediyor. Garaj kapısı motoru için birçok ürünü var ve bunların çoğu yılların tecrübesi ile hayatta olan, geliştirmeler ile ilerleyen ürünlerdir.

Nice Spin 21 Garaj Kapısı Motoru

Örnek olarak bir ürünü tanıtmak istiyorum. Başlıkta yer alan Nice Spin 21 Garaj Kapısı motoru, Bluebus teknolojisine sahiptir. Bu teknoloji sayesinde Aç – Dur – Kapat gibi gibi işlemler gerçekleştirebilir ve açılış hızını 4 kademe üzerinden ayarlayabilirsiniz. Saniyede 20 santim açılma kapanma hızına sahip olan ürün günde 50 kere açılma – kapanma işlemini sorunsuz şekilde gerçekleştirebilir. -20 derece ile 50 dereceye kadar dayanıklı olmasından dolayı çok soğukta veya çok sıcak havada herhangi bir sorun yaratmaz.

Bir diğer tavsiye ettiğim ürünleri ise bahçe kapısı motoru olmaktadır. Garajdan birkaç farklılığı olduğu için ayrı olarak ele aldım. Bahçe kapıları güvenlik nedeniyle daha sert ve daha kalın şekilde yapılmakta ve bu yüzden ilgili motorların daha fazla güce sahip olması beklenmekte. Ayrıca bazı evlerde, özellikle lüks konaklarda sağa ve sola doğru açılan kapılar mevcuttur ve bunlar için oluşturulacak bahçe kapısı motoru da değişiklikler gösterebilir. Nice Türkiye bu konuda da pek çok ürüne sahip ve özel cihazları ile istediklerinize yanıt veriyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oylama, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir