beIN GURME Güncel Kanal Frekansı (2020 Turksat Uydu Frekansı)

beIN GURME Güncel Kanal Frekansı (2020 Turksat Uydu Frekansı)

beIN GURME güncel kanal frekansı hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu konu işinizi görecektir. Televizyonlarınızda beIN GURME ‘yi görmek için bu yazıda yer alan frekans ayarlarını yapın. Sizlere beIN GURME frekansı konusunda yardımcı olacağım.

Televizyonunuzun kanal arama alanına gelin. Ardından aşağıdaki veriler ışığında arama yapın. Frekans değeri olarak 11180 yazın. beIN GURME uydu frekansı 11180 ‘dir. Polarizasyon için ise H – Yatay seçili olmalıdır. Kapsama ayarı görüyorsanız bu ayarı da Batı olarak belirleyin. Bazı cihazlarda SR değeri istemekte. Bu ise 30000 ‘dür. Ayarlarda bir diğer girilmesi gereken FEC değeri 3/4 olmaktadır. Türksat ‘ın hangi uydusundan yayın yaptığı konusunda ise T3A bilgisini vermekteyim.

Çok nadir de olsa bazı cihazlar sizden V-PID ve A-PID değeri ister. beIN GURME frekansı için V-PID: 4457 ve A-PID: 4557 ‘dür. Bu şekilde beIN GURME güncel frekansı için değerleri girmiş olacaksınız.

Televizyonda beIN GURME Yok!

Yukarıda belirtilen teknik bilgileri aşağıda liste halinde sizlere aktardım. Bu değerler ile beIN GURME televizyonda yok ise, rahatlıkla ekleme yapabilirsiniz.

Frekans: 11180

Polarizasyon: H – Yatay

Kapsama: Batı

SR: 30000

FEC: 3/4

V-PID: 4457

A-PID: 4557

Uydu: T3A

Yukarıda beIN GURME uydu frekansı, beIN GURME 2020 frekansı gibi konularda sizlere bilgi verdim. Kafanızda soru işareti var ise yorum bölümünden ulaşabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmamış!)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir