Bembeyaz Dişlere Sahip Olmak İstemez misiniz?

Beyaz dişlere sahip olmak istemeyen sanırız yoktur. Ancak beyaz dişlere sahip olmak için istemek dışında başka şeyler de yapmak gerekir. Bu yazımızda bembeyaz dişlere sahip olmanız için sizlere yardımcı olmaya çalışacağız ancak daha öncesinde neden dişler sararır ve dişlerin daha sağlıklı olması için neler yapılabilir bunlardan bahsedeceğiz.

Diş sağlığında yediklerimiz ve içtiklerimiz ve aynı zamanda kullandığımız diş bakım ürünlerinin etkisi oldukça büyüktür. Şekerli ve asitli yiyecekler, sigara, çay, kahve, alkol gibi zararlı maddeler, kimyasal içerikli diş bakım ürünleri ve yanlış diş fırçalama yöntemleri dişlere zarar veren başlıca etkenlerdir.

Dişlerimiz Neden Sararır?

Zaman içinde dişlerimiz eski beyazlığını yitirmeye ve sararmaya başlar. Sararmanın temel nedenini ilk paragrafımızda belirtmiştik. Dişlerimizde sararmaya etki eden besinler ve kullanılan ürünler zamanla diş minesine zarar verir. Diş minesi normalde beyaz renklidir. Ancak yediğimiz içtiğimiz zararlı besinler ve kullandığımız bazı ürünler nedeniyle diş minesi zamanla zayıflayabilir ve incelerek alttaki diş kemiğinin ortaya çıkmasına neden olabilir. Diş kemiği diş minesinin aksine sarımtırak renktedir. İşte diş sararmaların temel nedeni diş minesinin incelmesiyle diş kemiğinin ortaya çıkışıdır.

Çözüm İçin White Timer Deneyebilirsiniz

Artık geç kaldım, dişlerim beyazlar mı diye düşünenler için White Timer Diş Beyazlama Jeli önerebiliriz. Bu diş jeli bitkisel özlü içeriklerden oluştuğu için diş minenize zarar vermez aksine düzenli kullanımla diş mineniz eskisi gibi güçlenerek dişleriniz tekrar eski beyaz görünümüne sahip olabilir. Bembeyaz dişler için ürünü belli bir süre kullanmanız önerilmektedir. Kısa süre kullanımda istenen etkiyi göstermeyi beklemek gerçekçi olmayacağı için bir süre ürünü kullanmak istediğiniz sonucu almak için doğru bir yaklaşım olabilir.

Ürün hakkında detaylı bilgi, yorum ve kullanım noktasında sorularnızı Orijinal satış sitesi olan https://www.whitetimer.store adresinden inceleyebilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 oylama, average: 5,00 out of 5)
Loading...

2 yorum: “Bembeyaz Dişlere Sahip Olmak İstemez misiniz?”

    1. Ben Geçen hafta Instagram üzerinden sipariş etmiştim. Etkisi gerçekten harika. 4. Günüm bugün sigara lekelerini yok etti. Teşekkürler White Timer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir