CoolSculpting

Bölgesel İncelme için CoolSculpting

Bölgesel olarak yağlanama sorunları her yaşta olan kadın ve erkeklerde görülmektedir. Oldukça rahatsız bir görüntü olmasından dolayı kişilerde özgüven eksikliği yaratan bölgesel yağlanma sorunu için çözüm niteliğinde bir ürün bulunmaktadır. CoolSculpting adını vermiş olduğumuz bu yöntem ile oldukça Başarlı sonuçlar elde ederek bölgesel yağlanma sorunlarına son verebilmeniz mümkün olmaktadır. İlk olarak CoolSculpting nedir onu açıklamakla başlayalım. CoolSculpting nedir sorusunun cevabı olarak sırt, bel, göbek, karın ve bacak gibi bölgesel fazlalıkların bulunduğu bölgelere etki etmekte olan, tek bir seansla bölgedeki yağ dokusunu %20 ile %30 arasında yok eden bir sistem olduğunu söyleyebiliriz.

İşlem uygulanılmasında kesinlikle hiçbir cerrahi müdahale bulunmaz. Bundan dolayı soğuk lipoliz yöntemi gibi kişi gündelik hayatına direk olarak dönebilir. Yoğun iş temposunda çalışan kişiler için cerrahi işlem yaptırılası oldukça zor bir durum olarak bulunmaktadır. Bundan dolayı çalışma hayatına ara verme ihtimali vermeyen kişiler için uygun bir yöntem olarak CoolSculpting bulunmaktadır.

İşlem vücudun birçok bölgesinde bulunan kas üstü yağ dokusunun eritilerek vücudu biçimlendirmesi ile yapılmaktadır. Tedavi süresi 30- 60 dakika arasında değişim göstermektedir.  Ağrısız ve acısız olan işlem genelde tek bir seans olarak yapılmaktadır. Anca sizin için aç seans uygulanacağını doktorunuz ile konuşarak öğrenmeniz çok daha doğru olacaktır. İşlem uygulanacak bölge doktoruz tarafından ta olarak tespit edildikten sonra bölge ıslak mendil gibi koruyucu bir madde ile kaplanır.  Cihazın uygulama başlığı belirlenmiş olan bölgeye düzgün bir şekilde yerleştirilir.  Hafif bir vakumu bulunan cihaz otomatik bir şekilde ilgili bölgeyi uygulama başlığının içerisine çeker. Bu işlemden sonra yarım saat sürmesi beklenilen işlemin başlangıcı yapılmış olur. Değişim durumu 2 hafta sonra lenf sistemi yolu ile yağ hücrelerinin vücuttan atılması ile başlamaktadır.

Bölgesel olarak yağlanma sorunu yaşamanız halinde soğuk lipoliz sizin için ideal olacaktır. Ancak bu her iki tedavinin yapılması için doktor seçimi oldukça önemli bir noktada bulunmaktadır. Yanlış bir işlem uygulanması halinde hiç istenmeyecek sonuçlar meydana gelebilir. Bundan dolayı işinde oldukça uzman olan https://www.coolclinic.com.tr/ gibi bir uzman ile işlemin gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oylama, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir