Boş Zamanlar İçin Kelime Gezmece !

Günlük yaşantının içerisinde her an dinç olmanız ve kendinizi geliştirmeniz için arayışlar içerisine girersiniz. Kitap, gazete ya da dergi okuyarak kendinizi geliştirebilmeniz mümkündür. Değerli makaleleri incelerken de oldukça yeni ve özel bilgiler edinebilirsiniz. Kelime dağarcığınıza katkı sunan bu aktivitelerin yanı sıra istediğiniz yerde oynayabileceğiniz kelime gezmece oyunu size büyük katkılar sunabilmektedir. Zorluk seviyesine göre hızlı gelişim sağlamanız ve hiç duymadığınız kelimeleri öğrenmeniz de mümkündür. Oyun içerisinde istediğiniz zaman bırakıp sonradan devam edebilirsiniz. Oyunu her oynadığınızda doğal beyin jimnastiği yapmanız sayesinde normal hayatınıza da olumlu katkıları bulunmaktadır.

Kelime Gezmece Oyunu Nasıl Oynanır?

Birçok faydası bulunan oyunun nasıl oynadığı ile ilgili pratik bilgiler sizi oldukça rahata kavuşturacaktır. Herkes tarafından oldukça beğenilen kelime gezmece oyunu nasıl oynanır? Telefonunuza ya da tabletinize yüklediğiniz oyunun başlangıcında size kısa bilgi verilmektedir. Kuralların oldukça basit olması da kısa sürede oyunun içerisinde ilerleme kat etmenizi sağlamaktadır. Oyun içerisinde ekrana gelen çaprak bulmaca hem yatay hem de dikey boşlukları doldurarak ilerlemektedir. Boşlukları doldurmak için harfleri belirli bir sıra ile kaydırıp yan yana dizmelisiniz. Böylece kelime ortaya çıkaracak sonuca ulaşmış olacaksınız. İlk başta kolay gelimeler ile oyuna ısınmanız sağlanırken ilerleyen seviyeler hem heyecanlı hem de oldukça zorludur. Bu zorluk sizin daha oyuna daha fazla ağırlık vererek kendinizi geliştirmenize direkt katkı sağlamaktadır.

Bulmakta zorlandığınız anlar gelebileceği için ipucu butonuna basarak takıldığınız yerde destek alabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz zaman tabaktaki harflerin sırasında değişiklik yapabilirsiniz. Kelime gezmece oyunu içerisinde ipucu almak isterseniz zaman satın alma seçeneği ya da video izleme seçeneği ile ipucu kazanmanız mümkün kılınmaktadır. Hızlı ve etkili ilerlemeniz de ipucu size ciddi destek sağlamaktadır. İpucunu zorlandığınız zaman kullanmanız çok daha mantıklı bir hareket olacaktır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oylama, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir