Bursa Yeminli Tercüme Hizmetleri İçin RDS Tercüme

Bursa kurumsal tercüme bürosu olarak yıllardır bu sektörde hizmet vermekteyiz. RDS Tercüme olarak bizlerden hem sözlü hem de yazılı tercüme hizmeti alabilirsiniz. Tercümanlarımız; tercüme konusunda uzun yıllara dayanan bir deneyime sahip olup en az üç dilde tercüme yapabilecek özellik taşımaktadırlar. Bununla birlikte, RDS Tercüme olarak bizlerden yeminli tercüme hizmeti de alabilirsiniz. Bursa yeminli tercüme hizmeti almak istiyorsanız hem fiyat hem de kalite bakımından ilk tercihiniz RDS Tercüme olmalıdır.

Yeminli tercüme; hepimizin bildiği gibi yeminli tercüman tarafından imzalanmış ve  mühürlenmiş tercümeler anlamına gelir. Yeminli tercümanlık noterler tarafından yapılmaktadır. Herhangi bir yabancı lisanda üniversite seviyesinde diplomaya sahip olan kişilere noterler tarafından yemin ettirilir. Bu sayede, yeminli tercüman yetkisi alırlar.

Krizlerden Sağ Çıkmanın Yolları ve Krizleri Fırsata Çevirmek

Noter, sadece kendisine bağlı durumdaki yeminli tercümanın imzasını tasdik etmektedir. Herhangi bir evrakın yeminli tercüme sayılabilmesi için birkaç kritere sahip olması gerekmektedir. Öncelikle, belgenin noter yeminli tercüman tarafından tercüme edilmesi gereklidir. Yeminli tercüman unvanı şu an için sadece noterler tarafından verilmektedir.

Tercümesi yapılan evrakın çıktısının alınıp tercüman tarafından imzalanması ve kaşelenmesi gereklidir. Bununla birlikte, yeminli tercümede tercümanın ıslak imzasıyla beraber adı ve soyadı, hedef dil, kaynak dil bilgisi, yer, tarih ve bunlara ek olarak yeminli tercümanın doğruluk beyanı yer almalıdır.

Oyun Tercümesi Hangi Tercüme Ofislerinden Alınmalıdır ?

Yeminli Tercümenin Avantajları Nelerdir?

Yeminli tercüme yaptırmanın bu kadar popüler olmasının sebeplerinden birisi ciddi anlamda avantajlı olmasıdır. Öncelikle, yeminli tercüme yapılan evrakta yeminli çevirmenin imzası ve kaşesi yer almaktadır.

Tercümesi yapılmış evrakı teslim edeceğiniz makam, sizden hem noter tasdikli tercüme hem de yeminli tercüme istemişse evrakınızı yeminli tercüme yapılan tercüme bürosundan yeminli tercüman kaşeli olarak isteyebilirsiniz. Bu sayede hem ek olarak noter masrafı ödememiş olursunuz hem de belgelerinizin tercümesine resmi bir nitelik kazandırmış olursunuz.

Dil Çevirisi Hizmetlerinde Profesyonel Ekip

Çünkü, yeminli tercümesi yapılmış evrak demek resmi yetkili bir kişi tarafından aslına uygun olarak doğru ve gerçek bir şekilde tercüme edilmiş evrak anlamına gelmektedir. Bursa’da ikamet edip de Bursa çeviri bürosu arayışı içerisindeyseniz hiç vakit kaybetmeden RDS Tercüme’ye uğramalısınız!

Bu yazı; RDSTercume.com sitesindeki makalelerden ve görsellerden derlenerek hazırlanmıştır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oylama, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir