Calameo.com Backlink – PDF Backlink Alma Yolları – 6

Bir günlük aradan sonra pdf backlink alma yolları yazı serimin yeni içeriği ile karşınızdayım. Bundan önce Türkiye’de çok fazla tanınmayan fakat dünya çapında marka değeri olan sitelerden bahsetmiştim. Bu yazıdaki anlatacağım Calameo.com da çok farklı değil. Özellikle Fransa’da çok popüler olan servisi biz backlink kaynağı olarak göreceğiz. Calameo.com backlink nasıl alınır, öğrenelim.

Calameo.com Nedir?

“Publish. Customize. Perform.” sloganı ile faaliyet gösteren Calameo, genel anlamı ile dergilerin paylaşıldığı bir platform. Bunun dışında PDF dosyalarını da yayınlama imkanınız var. Ücretsiz sürümde 15 gb yükleme kapasiteniz bulunuyor. Ayrıca her bir dosyanız maksimum 500 sayfadan oluşmak zorunda. Her döküman maksimum 100 mb boyutunda olmalı. Tabi bu özelliklerin çoğu bizi ilgilendirmiyor.

Alexa değeri 4K civarı olan sitenin ülkesel değeri Fransa üzerinden ve 725. Alexa’da görünen backlink sayısı 45 bin civarında. Google indexinde ise rakiplerine fark atmış durumda. Toplamda 3.5 milyon indexi var. Kısacası yüklenen hemen hemen her dosya hızlı bir şekilde index alıyor.

Calameo.com Nasıl Kayıt Olunur?

https://en.calameo.com/ adresine gidip üst menünün biraz sağ kısmında bulunan “Free Sign Up” butonuna tıklayın. Kullanıcı adı, mail ve şifre bilgilerinizi girerek veya Facebook, Google, Linkedin üyelerinizi kullanarak sisteme kayıt işleminizi yapın. Mailinize bir onaylama gelecek. Onay mailini açıp linke tıkladıktan sonra karşınıza gelen sayfadan “Personal” ı seçin.

OKUMALISIN!  TP-Link.com ‘dan Backlink – Otoriter Backlink Alma Yolları – 21

Calameo.com Backlink Nasıl Alınır?

Panelinizi açtığınız zaman üst menüde mavi bir renke sahip olan “Publish” butonunu göreceksiniz. O butona basarak PDF dosyanızı yükleyebilir ve backlink alabilirsiniz.

Ayrıca profil kısmından da bağlantı alabileceğinizi biliyor musunuz? https://en.calameo.com/account/info_account sayfasını açıp Website kısmına sitenizin URL’sini yazarak profilinizden backlink alabiliyorsunuz. Hem pdf backlink hem profil backlink açısından değerlendirebilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oylama, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir