CARTON NETWORK Güncel Kanal Frekansı (2020 Turksat Uydu Frekansı)

CARTON NETWORK Güncel Kanal Frekansı (2020 Turksat Uydu Frekansı)

CARTON NETWORK güncel kanal frekansı hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu konu işinizi görecektir. Televizyonlarınızda CARTON NETWORK ‘yi görmek için bu yazıda yer alan frekans ayarlarını yapın. Sizlere CARTON NETWORK frekansı konusunda yardımcı olacağım.

Televizyonunuzun kanal arama alanına gelin. Ardından aşağıdaki veriler ışığında arama yapın. Frekans değeri olarak 11976 yazın. CARTON NETWORK uydu frekansı 11976 ‘dir. Polarizasyon için ise H – Yatay seçili olmalıdır. Kapsama ayarı görüyorsanız bu ayarı da TR olarak belirleyin. Bazı cihazlarda SR değeri istemekte. Bu ise 27500 ‘dür. Ayarlarda bir diğer girilmesi gereken FEC değeri 5/6 olmaktadır. Türksat ‘ın hangi uydusundan yayın yaptığı konusunda ise T4A bilgisini vermekteyim.

Çok nadir de olsa bazı cihazlar sizden V-PID ve A-PID değeri ister. CARTON NETWORK frekansı için V-PID: 115 ve A-PID: 215 ‘dür. Bu şekilde CARTON NETWORK güncel frekansı için değerleri girmiş olacaksınız.

Televizyonda CARTON NETWORK Yok!

Yukarıda belirtilen teknik bilgileri aşağıda liste halinde sizlere aktardım. Bu değerler ile CARTON NETWORK televizyonda yok ise, rahatlıkla ekleme yapabilirsiniz.

Frekans: 11976

Polarizasyon: H – Yatay

Kapsama: TR

SR: 27500

FEC: 5/6

V-PID: 115

A-PID: 215

Uydu: T4A

Yukarıda CARTON NETWORK uydu frekansı, CARTON NETWORK 2020 frekansı gibi konularda sizlere bilgi verdim. Kafanızda soru işareti var ise yorum bölümünden ulaşabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmamış!)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir