Cenkweb E-Ticaret Yazılımları

Cenkweb ‘in sunduğu e-ticaret yazılımları, online satış paketleri ve anahtar teslim web site kurulumu artıları, avantajları ve özellikleri yazımızda derledik.

Kurumsal web-tasarımı, internet reklamcılığı ve e-ticaret yazılımları hizmeti sunan firmamız E-Ticaret Yazılımları alanında yüksek avantajlar sunmaktadır. Bu yazımızda firmamızın sunduğu e-ticaret paketlerinin içerikleri ve artılarından bahsedeceğiz.

Cenkweb E-Ticaret Paketleri Artıları ve Avantajları:

  • Firmamız sunduğu tüm paketler limitsizdir. Bu sayede herhangi bir ürün adeti, ziyaretçi sayısı, kategori veya marka sayısı limiti gibi iş akışınızı engelleyen veya ek masraf çıkartan durumlar ile karşılaşmazsınız.
  • Bütün paketlerimiz mobil uyumludur. Yazılımlarımızda mobil uyumluluk için ek ücret talep etmeyiz. Sloganımızda olduğu gibi “Mobil Uyumlu Modern Çözümler” sunuyoruz.
  • Kurduğumuz online satış sistemleri tüm bankalar ve ödeme firmaları ile entegredir. Talep edildiğinde sanal pos kurulumları tarafımızca ücretsiz olarak yapılmaktadır.
  • Referanslarımızdan da inceleyebileceğiniz üzere kurduğumuz tüm e-ticaret siteleri marka değerinizi doğru yansıtacak şekildedir. Bizler hizmet sunarken; firma değerinizi ve emeklerinizi anlıyoruz.

SİZE İŞ YÜKÜ BIRAKMIYORUZ

Anahtar teslim hizmet sunuyoruz. Tecrübelerimiz ve referanslarımızdan elde ettiğimiz deneyimlerimiz ile her sektörün ihtiyaçlarını anlıyoruz. Yoğun iş temposunda olan firma sahipleri ve yetkililerine minimum seviyede yük bindirecek şekilde anahtar teslim site kurulumu sunuyoruz. Logolar, tanıtım görselleri, ürünler ve tasarımsal düzenlemeler tarafımızca anlaşıldığı şekilde karşılanmaktadır.

Tasarımsal revizeler ve düzenlemeler için ek ücret talep etmiyoruz. %100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimiz ile sanal pazarda birlikte büyüyoruz.

Kolay yönetilebilir akıllı panel ve canlı istatistikler ile işinizi ve satışlarınızı rahatça takip edebilirsiniz.

Toplu ürün güncelleme eklentileri ile belirli bir kategoriye, markaya veya özel seçime ait ürünlerin fiyat ve stok bilgisi gibi değerleri bir tık ile kolayca güncelleyebilirsiniz.

GOOGLE DOSTU – SEO UYUMLU

Kurduğumuz bütün yazılımlarda arama motoru optimizasyonu, bir diğer değimle SEO için gerekli eklentiler bulunmaktadır. Bütün ürün, sayfa, kategori ve markalar için panelden özgün başlıklar ve etiketler girebilirsiniz. Ayrıca SEO eklentileri, resim optimizasyonu özelliği ve tam mobil uyumluluğu ile yazılımlarımız Google dostudur.

HER YIL LİSANS ÜCRETİ ALMIYORUZ – MADDİ YÜK BİNDİRMİYORUZ

Her yıl yenilenen yüksek lisans ücretleri firmamızda bulunmaz. Firmamız sadece alan adı, hosting, ssl sertifikası, statik ip, sunucu bakım ve teknik destek için ücret almaktadır. Bu ücret; yazılım bedelinin beşte birini (1/5) asla geçmez. Bu sayede iş yükünde olduğu gibi maddi olarak da her yıl sizlere büyük yükler bindirmiyoruz.

N11, HEPSİBURADA, GİTTİGİDİYOR ENTEGRASYONLARI

Online satış pazarlarına entegrasyon paketlerimiz ile toplu olarak ürünlerinizi bir tık ile n11, hepsiburada ve gittigidiyor’a ekleyebilir ve satış ağınızı genişletebilirsiniz.

Daha detaylı bilgi almak için e-ticaret paketleri hizmeti sunan Cenkweb.com ‘u ziyaret ediniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oylama, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir