Chloe&Noir Kurumsal Hediye Kutusu Ürünleri

Bir işverensiniz, patronsunuz ve kurumsal bir etkinlik yaklaşıyor. Hem gelenlere hediye vermek istiyorsunuz hem de bunun resmi durmasını. İşte tam da bunun için kurumsal hediye kutusu diye bir ürün mevcut. Bu tarz etkinliklerde kurumsal kimliğinizle boy gösterebilmeniz ve hediyenizin bir ağırlığı olması için olmazsa olmaz. Türkiye’nin hatta dünyanın dört bir yanında patronların etkinlikler için tercih ettiği kurumsal hediye kutusu sizin de bir tık uzağınızda.

Sadece etkinlik değil; bayram, yılbaşı kutlamaları veya çalışanlara moral olsun diye düzenlediğiniz tamamen rastgele bir tarihteki hediyeleşme etkinliği için de organize edebileceğiniz hediyelik kutular sizlerin imdadına yetişecek. İşe yeni giren birisini kutlamak, uzun süredir ayrı olan çalışana hoş geldin hediyesi sunmak, emeklerinin ve başarılarının karşılığı olarak terfi almış bir çalışanı kutlamak gibi özel anlarda da hediye kutusu tercih edebilirsiniz.

Kadın, erkek şeklinde ayrılabilen kutularda içerikler etkinlikten etkinliğe farklı farklı olabiliyor. Tek düzelikten ve kendini tekrar etmekten kaçınıldığı için her hediye kutusu tasarımıyla, özgünlüğüyle ve büyüleyici sunumuyla hediye alanları mutlu ediyor.

Özel Günler için Hediye Kutuları

Patronların resmiyet için aldıkları kutular dışında bir birey olarak siz de hediyelik kutu siparişi verebilirsiniz. Bunu doğum günü, yılbaşı, sevgililer günü, anneler günü gibi özel günlerde de tercih edebileceğinizi unutmayın. İçerikleri mum, el ısıtıcı, kaşkol gibi çeşit çeşit olan kutular verdiğiniz kişilerce çok sevilecek ve kendilerini özel hissedecekler.

Kalitesi ve şık sunumunun yanı sıra kişileri hediye düşünmekten ve kafa yormaktan kurtardığı için de rahatlıkla tercih edilebiliyor. Çünkü yoğun iş temposunda, hayat koşullarında istesek de vakit ayıramayabiliyoruz. Neyse ki bu kutular her zaman ve her özel gün için yanımızda.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oylama, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir