CNN TÜRK Güncel Kanal Frekansı (2020 Turksat Uydu Frekansı)

CNN TÜRK Güncel Kanal Frekansı (2020 Turksat Uydu Frekansı)

CNN TÜRK güncel kanal frekansı hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu konu işinizi görecektir. Televizyonlarınızda CNN TÜRK ‘yi görmek için bu yazıda yer alan frekans ayarlarını yapın. Sizlere CNN TÜRK frekansı konusunda yardımcı olacağım.

Televizyonunuzun kanal arama alanına gelin. Ardından aşağıdaki veriler ışığında arama yapın. Frekans değeri olarak 12034 yazın. CNN TÜRK uydu frekansı 12034 ‘dir. Polarizasyon için ise V – Dikey seçili olmalıdır. Kapsama ayarı görüyorsanız bu ayarı da Batı olarak belirleyin. Bazı cihazlarda SR değeri istemekte. Bu ise 27500 ‘dür. Ayarlarda bir diğer girilmesi gereken FEC değeri 5/6 olmaktadır. Türksat ‘ın hangi uydusundan yayın yaptığı konusunda ise T4A bilgisini vermekteyim.

Çok nadir de olsa bazı cihazlar sizden V-PID ve A-PID değeri ister. CNN TÜRK frekansı için V-PID: 101 ve A-PID: 201 ‘dür. Bu şekilde CNN TÜRK güncel frekansı için değerleri girmiş olacaksınız.

Televizyonda CNN TÜRK Yok!

Yukarıda belirtilen teknik bilgileri aşağıda liste halinde sizlere aktardım. Bu değerler ile CNN TÜRK televizyonda yok ise, rahatlıkla ekleme yapabilirsiniz.

Frekans: 12034

Polarizasyon: V – Dikey

Kapsama: Batı

SR: 27500

FEC: 5/6

V-PID: 101

A-PID: 201

Uydu: T4A

Yukarıda CNN TÜRK uydu frekansı, CNN TÜRK 2020 frekansı gibi konularda sizlere bilgi verdim. Kafanızda soru işareti var ise yorum bölümünden ulaşabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmamış!)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir