Codecademy.com ‘dan Backlink – Otoriter Backlink Alma Yolları – 12

Birkaç gündür Otoriter Backlink Alma Yolları ile ilgili yazı yazmıyordum. Bunu fark edince hemen iki siteyi inceleyip sizinle paylaşmaya karar verdim. Bu sitelerden birisi Codecademy.com olmaktadır. Son yıllarda hem içerik bakımından hem de backlink olarak sıkça yararlandığım bir servis. Kendini dünya çapında kabul ettiren eğitim sitesinden backlink nasıl alabilir, bakalım.

Codecademy.com Nedir?

Dünyanın en iyileri ile çalışan ve her gün milyonlarca insanın kod öğrenme konusunda destekçisi olan bir sistem. Ücretsiz sürümünde çok fazla olay yok, ücretli ise oldukça pahalı. Eğer aylık ödeme yapmak istiyorsanız 19.99 dolar gibi bir fiyat çıkmakta. Fakat belirttiğim üzere bizim için şu an önemli olan eğitiminden ziyade nasıl backlink alabileceğimiz.

Alexa globalde ilk 2000 içinde kendine yer bulan ve 10k kadar Alexa backlinki bulunan servisin DA ve PA değerleri de oldukça yüksek. Kısacası işimize yarayacak özelliklere sahip.

Codecademy.com Nasıl Kayıt Olunur?

İlk olarak servisin sitesine girmemiz gerekiyor. https://www.codecademy.com/ adresini açın. Ana sayfanın sağ kısmında bulunan kayıt formunu doldurarak kayıt olabilirsiniz. Fakat alternatif yöntemler de bulunuyor. Facebook, Google ve Github hesabınızı kullanarak da sisteme kaydınızı yapabiliyorsunuz. Bu açıdan size hız kazandıracaktır. Örneğin ben Google hesabımı kullandım ve sadece izin vererek tüm işlemleri halletmiş oldum.

OKUMALISIN!  Kevin Richard Digitalzone’da!

Codecademy.com Backlink Alma

Giriş yaptıktan sonra sağ üst kısımda bulunan profil görselinden “My Account” linkine tıklayarak ya da direkt olarak https://www.codecademy.com/account adresine giderek profilinize ulaşın. Bu alanda bulunan Website kısmına site adresinizi yıp kaydettiğiniz zaman profil sayfanızdan backlink almış oluyorsunuz. Bunun dışında başka bir eylemde bulunmanıza gerek yok. Fakat toplu ping servislerini veya sosyal medyayı kullanarak kullanıcı sayfanızı indexletmeniz size katkı sağlayacaktır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oylama, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir