Cool Tea Sitemizde!

Bu ürün için günlerdir arama yaptırdıysanız ve hakkında bilgi edindiyseniz, kullanıcı yorumlarını okuyup satın alarak denemeye başlamak istiyorsanız resmi satış sitemizi ziyaret edebilir ve tüm cool tea mangostan işlemlerinizi hızla yerine getirebilirsiniz. İstediğiniz kadar ürün için talep formu hazırlayabilirsiniz. Form içinde adınız, soyadınız ve adresiniz olmalıdır. Kişisel bilgilerinize göre ve istediğiniz ürün sayısına göre hazırladığınız formu onaylayarak bize ulaştırabilirsiniz. İlgili birimimizin ekranına düşen bilgiler ile özenle hazır hale getirilen paketiniz seçeceğiniz kargo firmasına verilir ve en kısa sürede kapınıza kadar gelir.
Kargo ve Gönderim
PTT Kargo, MNG Kargo ve ya Aras Kargo şirketlerinden dilediğiniz birini sipariş formunuzda belirtebilirsiniz. Ev ve ya iş yerinizden hangisi müsaitse o adresi sipariş formunuzda yazabilirsiniz. İtina ile orijinal ürünleriniz paketlenir ve bir ile iki iş günü arasında adresinizde yalnızca size teslim edilir. Gönderim için de kendi standartlarınıza göre alış verişinizi düzenleyebilirsiniz.
Teslimat ve Ödeme
Vermiş olduğunuz adreste yalnızca size teslim edilen paketiniz için ödemenizi de bu aşamada yapabilirsiniz. Kargo çalışanının yanında getirdiği pos cihazıyla kredi kartınızı kullanabilirsiniz ya da nakit parayı tercih edebilirsiniz. İnternet bankacılığını kullanarak da havale ve ya EFT yapabilirsiniz. Müşterilerin kendi kolay ödeme şekline göre ve ya bütçesine göre seçim yapmaları mümkündür.
Kullanım Şekli ve İçindekiler
Bitki, bitki özleri ve ya suları kullanılan bileşenler mate yaprağı, kuşburnu, zerdeçal, biberiye, kekreyemiş, mangostan, yeşil çay, maca kökü tozu moringa yaprağı tozu, yulaf çimi tozu, aronya, sandaloz sakızı olarak sayılabilmektedir. Basit bir kullanımı vardır. Bir bardak sıcak suyun içine bir tatlı kaşığı ürün koyduktan sonra 10 dakika kadar beklenebilmektedir. Sonrasında tüketilebilir. Ürün herhangi bir hastalığın teşhis ve ya tedavisinde kullanılan bir ilaç değildir.
Kampanyalı Fiyatlar
Bugün isteyen ve gereksinim duyan herkes satın alabilsin diye kampanyalı olarak 15 günlük Cool Tea 99 tl + ücretsiz kargo, 45 günlük Cool Tea 155 tl + ücretsiz kargo ve 90 günlükcool tea ise 300 tl + ücretsiz kargodur.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmamış!)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir