Dailymotion.com Backlink – Video Backlink Alma Yolları – 2

Video Backlink Alma Yolları yazı serisinin ikincisi ile karşınızdayım. Bu yazımda uzun yıllardan beri Türkiye’de de aktif olarak kullanılan fakat birkaç sene önce geçirdiği ciddi bir değişimle acaba standart kullanıcılara video yükletilmiyor mu diye sorguladığımız dailymotion ‘dan bahsedeceğim. En son giriş yapamadığım için ciddi ciddi beni sinirlendirse de bugün yaptığım araştırma sırasında karşıma çıktı ve tekrardan denemek istedim. Bu sefer sorunsuz şekilde yeni hesapla kayıt yaptım. Şimdi dailymotion.com backlink alma ile ilgili detaylara geçelim.

Dailymotion.com ‘a Nasıl Kayıt Olunur?

Youtube tekelinden sonra ciddi bir düşüşe geçen ve politikalarında değişikliğe giden dailymotion özellikle kullanıcı girişi ve kayıt işlemlerinde ciddi şekilde sorunlar yaşıyordu. Her güncellemede farklı bir hata ile karşımıza çıkmayı başarmıştı. Fakat birkaç günlük denemelerim sonunda bu olayların ortadan kalktığını gördüm. Kayıt işlemi için https://www.dailymotion.com/tr adresine girin ve sağ üst bölümde mavi renkli buton olan Oturum Aç butonuna tıklayın. Facebook, Google Hesabı veya Mail adresiniz ile kayıt ve akabinde giriş işlemini gerçekleştirin. Böylece hesabınız oluşmuş olacak. Benim tavsiyem Google hesabınızdan faydalanmanız yönünde.

OKUMALISIN!  Blogspot Sitelerden İçeriğinize Uygun Backlink Alma Yolları

Dailymotion.com ‘dan Backlink Nasıl Alınır?

  • Video yükleme servisinin ana sayfasına gidin.
  • Sağ üstte yer alan profil fotoğrafınızın üstüne gelin ve “Ayarlar” seçeneğine tıklayın.
  • Sol menüde yer alan “Yükle” linkine tıklayarak videoyu yükleme sayfasına yönlenin.
  • Yeni video yükle – Ortak merkezine yeniden yönlendirileceksiniz.” kısmındaki Yükle butonuna tıklayın.
  • Upload kısmından yükleyeceğiniz video veya videoları seçin.
  • Normalde yükleme aşamasında “Düzenle ve Yayınla” butonu mevcut fakat ben tıklayınca herhangi bir işlem yapmıyor. Bu yüzden yüklenen içeriğinize gidip o sayfada yer alan “Düzenle” butonuna tıklayın. Description kısmına linkinizi yerleştirin. Ayrıca bir açıklama yazmanız sağlıklı olacaktır.

UYARI: Servisin editörleri ciddi şekilde yüklenen içerikleri kontrol etmekte. Bu yüzden olabildiğince kaliteli içerikler yüklemeye özen gösterin. Aynı içeriklerin kısa süre sonra silineceğinin bilgisini vermekte fayda var.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oylama, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir