Digitalzone18 Dijital Dünyanın Nabzını Tutacak

Bu yıl altıncısı düzenlenecek olan Digitalzone18 etkinliğinde yine dünyaca ünlü konuşmacılar ülkemizi ziyaret edecek. Zeo Agency tarafından düzenlenen Digitalzone etkinliği Türkiye’de ilk kez 2013 yılında SEOzone adı ile düzenlenmişti. Her yıl daha başarılı bir şekilde gerçekleştirilen ve daha dolu bir programa sahip olan Digitalzone18 etkinliğinde bu yıl yine dijital dünyanın nabzı tutulacak.

18 Ekim ve 19 Ekim Tarihleri Arasında Şişli Radisson Blu Hotel’de

18 Ekim ve 19 Ekim tarihleri arasında İstanbul Radisson Blu Hotel Şişli’de gerçekleşecek olan etkinliğe bu yıl rekor bir katılım bekleniyor. 700’ü aşkın kişinin katılması beklenen etkinlikte aynı zamanda iki gün boyunca simultane çeviri de yapılacak. Etkinliğin ilk günü olan 18 Ekim tarihinde içerik üzerine bir program yer alacak. İçerik pazarlaması, kullanıcı deneyimi, sosyal medya pazarlaması ve video pazarlaması gibi konuların işleneceği ilk günde dünyaca ünlü isimler tecrübelerini ve bilgilerini katılımcılar ile paylaşacaklar.

18 Ekim tarihinde Mehmet Aktuğ’un açılış konuşması ile başlayacak olan etkinlik hız kesmeden Rıza Selçuk Saydım’ın ürün geliştirme yöntemlerini anlatacağı konuşması ile devam edecek. Silverthorn Agency’nin tanınan simalarından olan Laura Crimmos ise 10:40’da sahne alacak ve içerik pazarlaması için işe yarar kılavuzlar yaratmanın detaylarını katılımcılara sunacak.

DeepCrawl ekibinden Sam Marsden’in de yer alacağı etkinlikte SEO raporlamasının yeni nesil teknikleri masaya yatırılacak. Lexi Mills’in sahne alması ile devam edecek olan etkinlik son yılların ilgi çeken konuları olan makine öğrenimi ile SEO ve içerik stratejisi üzerindeki etkileriyle Zeo Agency kurucusu Yiğit Konur tarafından değerlendirilecek. Matthew Kay, Alen-Jelco Todorov, Phil Nottingham ve Selina Bieber gibi isimler de 18 Ekim tarihinde yer alacak diğer ünlü isimler arasında yer alıyor.

Dünyaca Ünlü İsimlerin Katılımıyla

19 Ekim tarihinde arama motoru odaklı bir gün geçirilecek. Arama motoru optimizasyonu, arama motoru pazarlaması, sosyal medya reklamları ve PPC reklamları gibi konular detaylı bir şekilde analiz edilecek. MobileMonkey’den Larry Kim’in de yer alacağı bu gün de “İleri Seviye Teknik SEO Stratejileri” başlıklı konuşması ile sahne Bartosz Goralewics’e devredilecek.

Kevin Richard ve Barry Adams gibi sektörün ünlü isimleri arasında yer alan isimlerin de yer alacağı etkinliğin ikinci gününde Google gözünden arama dünyasındaki yeni gelişmeler değerlendirilecek. Google ekibinden Garry Illyes ve Fatih Özkösemen’in de yer alacağı etkinlikte aynı zamanda Google görsel aramalarının daha etkili ve verimli şekilde kullanılabilmesi için neler gerektiğini anlatılacak.

Zeo Agency tarafından ülkemizde her yıl gerçekleştirilen ve bu yıl altıncısı düzenlenecek olan Digitalzone etkinliğinde dijital dünyanın nabzı atacak. Dünyaca ünlü isimleri bir araya getiren Zeo Agency, uluslararası bir etkinlik deneyimini ülkemizde tekrar yaşatacak.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oylama, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir