DISCOVERY CHANNEL Güncel Kanal Frekansı (2020 Turksat Uydu Frekansı)

DISCOVERY CHANNEL Güncel Kanal Frekansı (2020 Turksat Uydu Frekansı)

DISCOVERY CHANNEL güncel kanal frekansı hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu konu işinizi görecektir. Televizyonlarınızda DISCOVERY CHANNEL ‘yi görmek için bu yazıda yer alan frekans ayarlarını yapın. Sizlere DISCOVERY CHANNEL frekansı konusunda yardımcı olacağım.

Televizyonunuzun kanal arama alanına gelin. Ardından aşağıdaki veriler ışığında arama yapın. Frekans değeri olarak 12378 yazın. DISCOVERY CHANNEL uydu frekansı 12378 ‘dir. Polarizasyon için ise H – Yatay seçili olmalıdır. Kapsama ayarı görüyorsanız bu ayarı da TR olarak belirleyin. Bazı cihazlarda SR değeri istemekte. Bu ise 30000 ‘dür. Ayarlarda bir diğer girilmesi gereken FEC değeri 3/4 olmaktadır. Türksat ‘ın hangi uydusundan yayın yaptığı konusunda ise T4A bilgisini vermekteyim.

Çok nadir de olsa bazı cihazlar sizden V-PID ve A-PID değeri ister. DISCOVERY CHANNEL frekansı için V-PID: 6412 ve A-PID: 6512 ‘dür. Bu şekilde DISCOVERY CHANNEL güncel frekansı için değerleri girmiş olacaksınız.

Televizyonda DISCOVERY CHANNEL Yok!

Yukarıda belirtilen teknik bilgileri aşağıda liste halinde sizlere aktardım. Bu değerler ile DISCOVERY CHANNEL televizyonda yok ise, rahatlıkla ekleme yapabilirsiniz.

Frekans: 12378

Polarizasyon: H – Yatay

Kapsama: TR

SR: 30000

FEC: 3/4

V-PID: 6412

A-PID: 6512

Uydu: T4A

Yukarıda DISCOVERY CHANNEL uydu frekansı, DISCOVERY CHANNEL 2020 frekansı gibi konularda sizlere bilgi verdim. Kafanızda soru işareti var ise yorum bölümünden ulaşabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmamış!)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir