DISNEY CHANNEL Güncel Kanal Frekansı (2020 Turksat Uydu Frekansı)

DISNEY CHANNEL Güncel Kanal Frekansı (2020 Turksat Uydu Frekansı)

DISNEY CHANNEL güncel kanal frekansı hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu konu işinizi görecektir. Televizyonlarınızda DISNEY CHANNEL ‘yi görmek için bu yazıda yer alan frekans ayarlarını yapın. Sizlere DISNEY CHANNEL frekansı konusunda yardımcı olacağım.

Televizyonunuzun kanal arama alanına gelin. Ardından aşağıdaki veriler ışığında arama yapın. Frekans değeri olarak 12422 yazın. DISNEY CHANNEL uydu frekansı 12422 ‘dir. Polarizasyon için ise H – Yatay seçili olmalıdır. Kapsama ayarı görüyorsanız bu ayarı da Doğu olarak belirleyin. Bazı cihazlarda SR değeri istemekte. Bu ise 30000 ‘dür. Ayarlarda bir diğer girilmesi gereken FEC değeri 3/4 olmaktadır. Türksat ‘ın hangi uydusundan yayın yaptığı konusunda ise T4A bilgisini vermekteyim.

Çok nadir de olsa bazı cihazlar sizden V-PID ve A-PID değeri ister. DISNEY CHANNEL frekansı için V-PID: 5200 ve A-PID: 5300 ‘dür. Bu şekilde DISNEY CHANNEL güncel frekansı için değerleri girmiş olacaksınız.

Televizyonda DISNEY CHANNEL Yok!

Yukarıda belirtilen teknik bilgileri aşağıda liste halinde sizlere aktardım. Bu değerler ile DISNEY CHANNEL televizyonda yok ise, rahatlıkla ekleme yapabilirsiniz.

Frekans: 12422

Polarizasyon: H – Yatay

Kapsama: Doğu

SR: 30000

FEC: 3/4

V-PID: 5200

A-PID: 5300

Uydu: T4A

Yukarıda DISNEY CHANNEL uydu frekansı, DISNEY CHANNEL 2020 frekansı gibi konularda sizlere bilgi verdim. Kafanızda soru işareti var ise yorum bölümünden ulaşabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmamış!)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir