Doğum Günü Organizasyonu

Sevdiklerinizin doğum gününü eğlenceli bir parti düzenleyerek kutlayabilir, çeşitli aktivite ve etkinliklerle zenginleştirebilirsiniz. Organizasyon firmaları, size bu konuda en iyi desteği sunacaklar, doğum günü organizasyonu -partinizi profesyonel bir şekilde gerçekleştireceklerdir.

İzmir başta olmak üzere Türkiye’nin her yerinde hizmet veren İzmir Organizasyon firması, yediden yetmişe her yaş doğum günü organizasyonu için çeşitli etkinlikler ve aktiviteler hazırlıyor. Animasyon gösterilerinden süsleme hizmetlerine, ekipman temininden fotoğraf video çekimine kadar her türlü hizmeti veriyor.

İzmir Organizasyon Doğum Günü Organizasyon Hizmetleri

 • Animasyon Gösterileri : Özellikle çocuk yaş günlerinde animasyon ekibi çok sık tercih ediliyor. Palyaço, kostümlü karakter, çizgi film maskotu, tahta bacaklı adam ve sihirbaz, doğum günü etkinliğinize renk katıyor. Yüz boyama ve sosis balon katlama aktiviteleri ile çocukları eğlendiriyor, keyifli zaman geçirmelerini sağlıyorlar. Mini kulüp danslar, oyunlar ve yarışmalarla doğum günü organizasyonlarınızın enerjisini artırıyorlar. İzmir Organizasyon firması, animasyon alanında eğitimli, deneyimli ve yaratıcı bir ekiple birlikte çalışıyor. Animasyon ekibini, şirket bünyesinde verdikleri eğitimlerle eğitiyorlar.
 • Süsleme Hizmetleri : Doğum günü organizasyonun en önemli detaylarından biri süslemedir. Konsepte uygun süslemelerle organizasyon mekanının enerjisini artırabilir, organizasyon mekanını özelleştirebilirsiniz. İzmir Organizasyon firması, yaratıcı balon süslemeleriyle, doğum günü mekanlarınızı renklendiriyor. Uçan balon süsleme, zincir balon süsleme ve özel balon süslemelerle, mekanınız doğum günü partisine hazır hale geliyor. Balon süslemeye ek olarak, tül ve çiçek süsleme, yürüyüş yolu süsleme ve konsept süslemelerle organizasyon mekanınıza anlam katabilirsiniz.
 • Ekipman Temini : doğum günü partinizi her nerede gerçekleştirecek olursanız olun, davetli bir organizasyon olacağı için bazı ekipmanlara ihtiyaç duyacaksınız. Masa, sandalye, çadır, gölgelik, ısıtıcı, catering ekipmanı, sahne, ses sistemi, ışık sistemleri ve daha fazlası için İzmir Organizasyon’dan kiralama hizmeti alabilirsiniz.
 • Fotoğraf ve Video Çekimi : Doğum günü organizasyonları, hayatınızdaki en önemli kutlama anlarından biridir. Yeni bir yaş almanın mutluluğunu, bir ömür boyu hatırlamak isteyebilirsiniz. Ya da çocuğunuzun her yaşını kayıt altına almak…İzmir Organizasyon’un profesyonel ekibi, doğum günü organizasyonlarınızda fotoğraf çekimi ve video çekimi hizmeti de veriyor. Hem konsept fotoğraf çekimi ile hem de doğal takip fotoğrafı çekimi ile bu özel anlarınızı unutulmaz kılıyorlar.
 • Catering Hizmeti : İzmir Organizasyon firması, doğum günü organizasyonunuzda davetlilerinize çeşitli ikramlarda bulunarak profesyonel catering hizmeti veriyor. Minik misafirleriniz için pamuk şeker, patlamış mısır, dondurma, kağıt helva, macun gibi nostaljik standlar kuruyor, sokak lezzetleri sunuyorlar. Ayrıca barbekü ve mangal gibi ikramlarla da doğum günü organizasyonunuzu birer kutlamaya dönüştürmenize yardımcı oluyorlar.

Çocuk Doğum Günü Organizasyonu Konseptleri

İzmir Organizasyon firması, çocuk doğum günü organizasyonu için farklı konseptler geliştirmiş. Zevk ve tercihlerinize, özellikle de çocuğunuzun sevdiği her şeye uygun bir konsept belirliyorlar.

  • Animasyonlu Doğum Günü Organizasyonu Konsepti : Animasyonlu doğum günü organizasyonu konseptinde, rengarenk animasyon ekibi başrol oynuyor. İzmir Organizasyon, bu konseptte, çocukların en sevdiği kahramanı başrolde tutuyor. Örneğin; çocuğunuzun en sevdiği süper kahraman Superman olsun. Karşılama dakotalarından posterlere, catering ekipmanlarından balon süslemelerine kadar her yerde Superman temasını görüyorsunuz. Profesyonel bir animatör de, Superman kostümü ile minik kahramanımıza eşlik ediyor. Ayrıca bu konseptte, şişme palyaço, tahta bacaklı adam gibi animatörler de doğum günü organizasyonunuza renk katıyor.
  • Survivor Temalı Doğum Günü Organizasyonu Konsepti : İzmir Organizasyon firması, televizyonlardan izlediğimiz survivor konseptini, doğum günü organizasyonlarınıza taşıyor. Organizasyon mekanına, minik misafirlerinizin yaş grubuna özel bir survivor parkuru kuruyorlar. Parkurlar yaş grubuna uygun olarak 8 ya da 10 arasında değişebiliyor. Atlama, zıplama, sürünme, tırmanma gibi becerilerin yarıştığı bu oyunda, kazanan takıma ve yarışmacılara da çeşitli ödüller ve hediyeler veriliyor.
  • Cadılar Bayramı Temalı Doğum Günü Organizasyonu Konsepti : Cadılar Bayramı (Halloween) temalı doğum günü organizasyonu konsepti, İzmir Organizasyon firmasının en yaratıcı konseptlerinden biri. Özellikle doğum günü Ekim ayının sonlarında olan çocuklarınız için böyle bir konsept düşünebilirsiniz. Firma süslemeleri baştan sona bu konsepte uyumlu olarak yapıyor. Animatörlerin makyaj ve kostümleri, hatta minik konuklarınızın makyaj ve kostümleri de Cadılar Bayramı’na uygun olarak yaratıcı bir şekilde yapılıyor. Müzikler, ikramlar, oyunlar, etkinlikler ve aktiviteler de bu konsepte uygun olarak belirleniyor.

İzmir Organizasyon Firması Hakkında

İzmir Organizasyon firması, İzmir, Çeşme, Kuşadası, Bodrum ve İstanbul başta olmak üzere, Türkiye’nin her yerinde profesyonel organizasyon hizmetleri veriyor. Profesyonel ve yaratıcı ekibi, kaliteli ekipmanları ile doğum günü organizasyonlarınızı planlıyor ve organize ediyorlar. Hem yetişkin hem de çocuk yaş günü kutlamalarınızda da, çeşitli konseptlerde yaratıcı etkinlikler hazırlıyorlar.

İzmir Organizasyon firmasının doğum günü organizasyon hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi için, firmanın www.izmirorganizasyon.com ve www.dogumgunuorganizasyon.com adreslerini ziyaret edebilirsiniz. Doğum günü organizasyon paketleri ve fiyatları için de 02324215000 numaralı irtibat telefonlarından, firmanın müşteri temsilcilerine ulaşabilirsiniz.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oylama, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir