DREAM TV Güncel Kanal Frekansı (2020 Turksat Uydu Frekansı)

DREAM TV Güncel Kanal Frekansı (2020 Turksat Uydu Frekansı)

DREAM TV güncel kanal frekansı hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu konu işinizi görecektir. Televizyonlarınızda DREAM TV ‘yi görmek için bu yazıda yer alan frekans ayarlarını yapın. Sizlere DREAM TV frekansı konusunda yardımcı olacağım.

Televizyonunuzun kanal arama alanına gelin. Ardından aşağıdaki veriler ışığında arama yapın. Frekans değeri olarak 12034 yazın. DREAM TV uydu frekansı 12034 ‘dir. Polarizasyon için ise V – Dikey seçili olmalıdır. Kapsama ayarı görüyorsanız bu ayarı da Batı olarak belirleyin. Bazı cihazlarda SR değeri istemekte. Bu ise 27500 ‘dür. Ayarlarda bir diğer girilmesi gereken FEC değeri 5/6 olmaktadır. Türksat ‘ın hangi uydusundan yayın yaptığı konusunda ise T4A bilgisini vermekteyim.

Çok nadir de olsa bazı cihazlar sizden V-PID ve A-PID değeri ister. DREAM TV frekansı için V-PID: 105 ve A-PID: 205 ‘dür. Bu şekilde DREAM TV güncel frekansı için değerleri girmiş olacaksınız.

Televizyonda DREAM TV Yok!

Yukarıda belirtilen teknik bilgileri aşağıda liste halinde sizlere aktardım. Bu değerler ile DREAM TV televizyonda yok ise, rahatlıkla ekleme yapabilirsiniz.

Frekans: 12034

Polarizasyon: V – Dikey

Kapsama: Batı

SR: 27500

FEC: 5/6

V-PID: 105

A-PID: 205

Uydu: T4A

Yukarıda DREAM TV uydu frekansı, DREAM TV 2020 frekansı gibi konularda sizlere bilgi verdim. Kafanızda soru işareti var ise yorum bölümünden ulaşabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmamış!)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir