EGE TÜRK TV Güncel Kanal Frekansı (2020 Turksat Uydu Frekansı)

EGE TÜRK TV Güncel Kanal Frekansı (2020 Turksat Uydu Frekansı)

EGE TÜRK TV güncel kanal frekansı hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu konu işinizi görecektir. Televizyonlarınızda EGE TÜRK TV ‘yi görmek için bu yazıda yer alan frekans ayarlarını yapın. Sizlere EGE TÜRK TV frekansı konusunda yardımcı olacağım.

Televizyonunuzun kanal arama alanına gelin. Ardından aşağıdaki veriler ışığında arama yapın. Frekans değeri olarak 12685 yazın. EGE TÜRK TV uydu frekansı 12685 ‘dir. Polarizasyon için ise V – Dikey seçili olmalıdır. Kapsama ayarı görüyorsanız bu ayarı da Batı olarak belirleyin. Bazı cihazlarda SR değeri istemekte. Bu ise 30000 ‘dür. Ayarlarda bir diğer girilmesi gereken FEC değeri 2/3 olmaktadır. Türksat ‘ın hangi uydusundan yayın yaptığı konusunda ise T3A bilgisini vermekteyim.

Çok nadir de olsa bazı cihazlar sizden V-PID ve A-PID değeri ister. EGE TÜRK TV frekansı için V-PID: 5816 ve A-PID: 5916 ‘dür. Bu şekilde EGE TÜRK TV güncel frekansı için değerleri girmiş olacaksınız.

Televizyonda EGE TÜRK TV Yok!

Yukarıda belirtilen teknik bilgileri aşağıda liste halinde sizlere aktardım. Bu değerler ile EGE TÜRK TV televizyonda yok ise, rahatlıkla ekleme yapabilirsiniz.

Frekans: 12685

Polarizasyon: V – Dikey

Kapsama: Batı

SR: 30000

FEC: 2/3

V-PID: 5816

A-PID: 5916

Uydu: T3A

Yukarıda EGE TÜRK TV uydu frekansı, EGE TÜRK TV 2020 frekansı gibi konularda sizlere bilgi verdim. Kafanızda soru işareti var ise yorum bölümünden ulaşabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmamış!)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir