En Az Bütçeyle E-Ticaret Sitesi Nasıl Açılabilir?

Web sitesi kurulumunu daha kolay ve ekonomik hale getirmek istediğinizde sizin için en avantajlı yöntem e-ticaret paketleri olacaktır. Farklı özellikler dikkate alınarak oluşturulan bu paketlerde site kurulumu için ihtiyacınız duyacağınız detaylar yer almaktadır. Her paket kendi içerisinde farklı sayılarda özelliği içermekte olup buna özel fiyatlandırma yapılmaktadır. Bu sayede hem içerik hem de fiyat olarak kendinize en uygun hazır e-ticaret paketleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Satın aldığını paketi istediğiniz zaman değiştirme ya da iptal etme hakkına sahip olacaksınız. Eğer uygun olan paketi seçmekte kararsızlık yaşıyorsanız ilk etapta ücretsiz olarak kullanabileceğiniz paketleri kullanabilirsiniz. Bu paketler herkesin kullanımına açık olup temel özellikleri içerecek şekilde hazırlanmıştır. Bundan yararlanmak için tek yapmanız gereken paket için kayıt oluşturmaktır. Bunun kullanım süresinin bitmesiyle birlikte en iyi e-ticaret paketleri satın alabilirsiniz. Böylece dilediğiniz zaman kendi e-ticaret sitenizi açabilirsiniz.

En Uygun Fiyatlarla E-Ticaret Sitesi Kurulumu

Minimum bütçeyle internet sitenizi kurmak istediğinizde e-ticaret paketleri karşılaştırma yaparak beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak olan paketi seçebilirsiniz. Genel olarak paketlerde ürün sergileme, kendi alan adınız, pazar yeri entegrasyonu, bayiler için XML,  ücretsiz SSL gibi özellikler yer almaktadır. Seçtiğiniz pakete göre bu özellikleri çoğaltıp azaltabilirsiniz.

Özelliklerin artmasıyla birlikte paket fiyatlarında da artış görülecektir. Eğer e-ticaret paketleri ücretsiz olsun diyorsanız hemen bu alanda hizmet veren Kobisi vb. e-ticaret platformları aracılığıyla kaydınızı oluşturarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Kullanım süresi bittikten sonra abonelik sistemiyle yeni e-ticaret sitesi paketleri satın alabilirsiniz. Bu paketler için taahhüt yoktur ve paket kullanımını sonlandırmak istediğinizde herhangi bir ücret ödemeden ayrılmanız mümkündür.

Avantajlı E-Ticaret Paketleri

E-ticaret yazılım paketleri sayesinde site kurulum süreci sizin için daha kolay hale gelecektir. Stok takibi, üyelik, cari yönetim, sipariş, içerik yönetimi, blog, istatistik raporları gibi özelliklere sahip olan paketler sizi büyük masraflara katlanmaktan kurtaracaktır. Bu sitelerin 7 gün 24 saat boyunca kullanılabilir durumda olması süreci sizin için daha kazançlı hale getirmektedir. Bunu mümkün hale getirmek adına hizmetinize uygun olan özelliklerin seçeceğiniz pakette olup olmamasına bakmalısınız. Bunu yaparken seçimlerinizi daha başarılı hale getirmek adına Kobisi profesyonel ekibinden destek alabilirsiniz. Alanında uzman ve profesyonel kişilerle hizmet veren Kobisi hazırladığı akıllı e-ticaret paketleri ile site kurulum sürecinizi desteklemektedir. Alacağınız hizmet ile ilgili merak ettiğiniz bir nokta olduğunda anında müşteri temsilcilerinden yardım alabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oylama, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir