En İyi 5 Online Ödeme ( Sanal Pos) Sistemi- 2020

Online ödeme yani sanal pos sistemleri kredi kartı ile ya da banka kartları ile alışveriş yaparken kullanılan posların internet üzerinden kullanılan hali olarak açıklanabilir. Güvenilirliğin önemli olduğu bu sistemlerde belli başlı konulara dikkat ediliyor. En iyi sanal pos ödeme sistemleri şunlardır.

İyzico

İyzico, 2012 yılında Türkiye’de kurulan bir sanal ödeme sistemidir. Bu uygulama firmalardan herhangi bir ücret talebinde bulunmuyor. Aynı zamanda kullanıldığı süreler içerisinde de sabit bir ücreti bulunmuyor. Yalnızca her işlem yapıldığında işlem üzerinden cüzi miktarda komisyon alınıyor. Sosyal medya hesapları, e ticaret siteleri ve birçok farklı sektör ile uyumlu çalışabilen bir sistemdir.

İpara

Kolay kurulumu olan bir online ödeme sistemidir. Kurulduktan 24 saat içerisinde ödeme alınmaya başlanıyor ve güvenilir yöntemlerden biridir. 7 farklı bankanın kartını bu sistemde kullanabiliyorsunuz aynı zamanda 9 taksit imkânları sunması ayrı bir cezp eden özelliklerinden biridir. Faaliyetlerine 2012 yılında başlayan firma aynı zamanda Multinet güvencesi ile hizmet vermeye devam ediyor. Bu sistemde ödemeler ise her ayın 21. Gününden sonraki ilk Çarşamba gerçekleştiriliyor.

PayU

Ödeme güvenliği, taksitli satış ve müşteri kartlarının bilgileri gibi konularda önemli gizlilik kuralları bulunan PayU, yapılan satışın büyüklüğüne göre komisyon uyguluyor. Komisyonlar son derece değişkendir. 100 bin TL üzerindeki cirolarda ise firmalara ise özel cirolar uyguluyor. Bu sistemde kurulum ücreti de bulunmuyor. Her Cuma ödemeler gerçekleştiriliyor.

OKUMALISIN!  Girişimcilerin Okuması Gereken 5 Kitap - 2020

PayTR

2009 yılında Türkiye’de faaliyet göstermeye başlayan PayTR, 10 farklı banka ile çalışıyor ve 11 kredi kartı ile işlem yapılabiliyor. Büyük firmaların da tercih ettiği bu online ödeme sistemi müşterilerine ve bulundukları sektörlere göre özel ücret uygulaması yapıyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 oylama, average: 3,00 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir