En İyi Android Ekran Kilitleme Uygulamaları Nelerdir?

Android cihaz kullananlar, açık kaynak işletim sistemi nedeniyle çok fazla imkana sahipler. Bunlardan bir tanesi de ekran kilitleme seçenekleri. Piyasada yer alan ve Play Store üzerinden rahatlıkla erişebilecek birçok uygulama ile ekran kilitleme işinizi daha keyifli, daha güvenli ve daha efektif hale getirebilirsiniz. Bu konuda Shiftdelete tarafından hazırlanan listeyi inceledim ve memnun kaldım. Sizlere de bildirmek için alıntılayarak aktarmaya çalıştım. En iyi android ekran kilitleme uygulamaları nelerdir? sorusuna cevap verelim.

En iyi kişiselleştirilebilir işletim sistemi olan Android‘in başarılı bir kilit ekranı olsa da pek çok kullanıcı daha iyi, daha görsel ve daha hafif kilit ekranları arayabiliyor.

Bu yazımızda, orijinal Android kilit ekrnaından sıkılan kullanıcılar için en iyi kilit ekranı uygulamalarını sıraladık.

Go Locker

Android‘in en iyi arayüz geliştiricilerinden biri olan Go Launcher tarafından geliştirilen Go Lockerkişiselleştirilebilirgüvenli ve hafif bir kilit ekranı deneyimi sunuyor.

Yüzlerce temaya sahip olan Go Locker‘da dilediğiniz temayı kullanabilir, duvar kağıdını değiştirebilir ve kilit ekranınızı dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

Ayrıca Go Locker‘da bulunan kilit seçenekleriyle de kilit ekranına parolalar ekleyebilir ve Android cihazınızın güvenliğini artırabilirsiniz.

Go Locker uygulamasını indirmek için buraya tıklayın.

Holo Locker

Eğer SamsungSony ve ya LG gibi markaların arayüzlerine ait kilit ekranlaını kullanıp, orijinal Android kilit ekranını kullanmadıysanız, Holo Locker ile Android Jelly Bean kilit ekranını kullanabilirsiniz.

OKUMALISIN!  Salla Kazan Nasıl Yapılır?

Holo Locker‘da kilit ekranını özelleştirebilir, kilit ikonunu farklı yönlere kaydırarak kilidi ya da ayarladığınız uygulamaları açabilirsiniz.

Ayrıca Holo Locker ile kilit ekranınıza şekilli ya da standart parola kilitlerini ekleyerek, Android cihazınızın güvenliğini artırabilirsiniz.

Holo Locker uygulamasını indirmek için buraya tıklayın.

Locker Master

Android kilit ekranınızda daha fazla efekt ve heyecan arıyorsanız, Locker Master aradığınız uygulama olabilir.

Gitar çalmadan, silah ateşlemeye kadar pek çok efekte ve yüzlerce temaya sahip olan Locker Master, bugüne kadar görülmemiş bir kilit ekranı deneyimi sunuyor.

Ayrıca çeşitli kilit seçenekleriyle de Android cihazınızı koruyacak güvenlik önlemlerini de sunuyor.

Locker Master uygulamasını indirmek için buraya tıklayın.

HI LockScreen

Android cihazıızda iOS kilit ekranını denemek istiyorsanız, HI LockScreen bulabileceğiniz en iyi uygulamalardan biri.

iOS kilit ekranı ve hızlı ayarlar menüsüne sahip HI LockScreen, hızlı açılması ile çok beğenilirken, duvar kağıtlarını da dilediğiniz gibi özelleştirebiliyorsunuz.

Ayrıca kilit ekranınıza iOS‘de bulunan PIN kodlu giriş seçeneğinin bir benzeri ile başarılı bir iOS kilit ekranı deneyimi sizleri bekliyor.

HI LockScreen uygulamasını indirmek için buraya tıklayın.

DIY Locker

Eğer şimdiye kadar önerdiğimiz olan uygulamaları beğenmediyseniz ve daha eğlenceli ve kişiselleştirilebilir kilit seçenekleri sunan bir uygulamaya ihtyacınız varsa, DIY Locker tam size göre.

Çeşitli kişiselleştirilebilir şekilli kilitler, özelleştirilebilir duvar kağıtları, çeşitli temalar sunan DIY Locker, en iyi kilit uygulamalarından biri.

OKUMALISIN!  Patent Alma Süreci Nasıl İşler?

Kaynak: Shiftdelete

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmamış!)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir