En İyi Torrent Oyun Sitesi

Video oyun sektörü, günümüzün en hızlı ve en karlı büyüyen sektörlerinden biri oldu. 2018 yılında sektörün market hacminin 134,9 milyar dolar, video oyun sektörünün mobil cihazlar için olan bölümü ise 63,2 milyar dolar olarak gerçekleşti. İşte milyar dolarla ölçülen video oyun sektörünün, tüm dünyayı bir çatı altında toplayan E-Spor gibi bir branşa dönüşmesi ilgiyi daha da arttırdı. Ancak bu ilgi beraberinde oyunların maliyetlerini ve dolayısıyla bize ulaşan oyun fiyatlarını da arttırmış oldu.  Bu da oyun severleri internet ortamında oyun siteleri ile sorun çözmeye yöneltti. Torent Oyun siteleri işte bu sorunu uzun yıllardır çözüyor ve oyuncuları ortak paylaşım dosyaları ile oyunlara ulaştırıyor.

Torrent ile Oyun İndirme

Torrent, bilgisayar teknolojisinde BitTorrent protokolü ile gönderilen bir dosya anlamına gelmektedir. Film, şarkı, oyun her tür dosya Torrent ile gönderebilir ya da alınabilir. Torrentler normal indirmeler gibi değildir. İşlem esnasından birden fazla bilgi aktarımı sağlanan sunucu bulunur.  Torrent dosya, ek bir dosyayı aktarmak için birden fazla bilgisayar kullanır ve böylece her sunucu için gereken bant genişliğini azaltır. Dosyaya sahip birden fazla bilgisayarı bulur ve dosyanın her birinden farklı kısımlarını indirir bu yüzden torrent üzerinden en hızlı şekilde oyun indirebilirsiniz. Torrent dosyalarını, Torrent Oyun İndir sitesinden indirebilirsiniz.

Torrent İndir Biz Kimiz?

Bilgisayar oyunlarını sevmeyen hiç kimse yoktur. Artık, film tadında hayatımıza giren ve bilgisayar başında oynarken saatlerce başından kalkmadığınız, bıkmadan usanmadan oynadığınız oyunlara ulaşabileceğiniz yeni bir adresiniz var: https://torrentoyunindir.org/

OKUMALISIN!  Sosyal Medya Hesaplarının Takipçi Sayısını Yükseltme Yolları

2019 Mart ayından itibaren yayın hayatına başladığımız sitemizde, aksiyon / macera oyunları, strateji /simülasyon oyunları, gibi alternatif kategorilerimizle oyun portföyünüzü genişletebilirsiniz. Bilgisayar başında oynadığınız en iyi macera oyunlarını sizlere en iyi ulaştırmak için aksiyon/macera oyunları kategorimizi güncelledik. En yeni oyunlara ulaşmak için sitemiz üzerinden bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sitemizden ücretsiz olarak indireceğiniz oyun ve uygulamalarımızla sizlerin hizmetindeyiz. Bu siteyle kısa bir sürede indireceğiniz oyun ve uygulamalar ile keyifli zaman geçirmenizi garanti ediyoruz. Sitemizde görmek istediğiniz, oynamaktan hoşlandığınız başka oyun ve uygulama önerileriniz için bize yorum atabilir, iletişim kısmından ulaşarak istekte bulunabilirsiniz. Site ekibi olarak amacımız sizi keyifli oyunlarla buluşturmak ve iyi zaman geçirmenizi sağlamak… Sitemizi, bilgisayarınızda sık kullanılanlara eklemeyi unutmayın.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oylama, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir