En Kolay Şekilde Instagram Takipçi ve Beğeni Satın Alma

Pazarlamanın ve reklamcılığın tamamen sosyal medya üzerine kaydığı günümüzde özellikle Instagram’da etkin olmak, büyük bir kitleye ulaşmak anlamına geliyor. İrili ufaklı birçok firma, Instagram üzerinden müşterilerine veya satış yapabilecekleri kullanıcılara erişmeye çalışıyor. Bu hususta takipçi sayısı ve beğeni sayısının arttırılması oldukça önemli. Sizlere araştırmalarım sonucunda bu konuda alabileceğiniz en iyi servisi tanıtmak istiyorum.

Instagram Takipçi ve Beğeni Sayısı Neden Önemlidir?

Bireysel veya kurumsal hesapları kullanarak daha fazla kişiye ulaşmanız mümkün. Fakat bunu yaparken bazı hususların da ön planda olması gerekir. Örneğin, bir giyim butik sayfasının sahibisiniz. Eğer 100 takipçiniz var ise, daha fazla kişiye ulaşmanız maalesef mümkün değildir. Fakat 100 bin takipçiniz varsa yapacağınız her paylaşım ve hikaye gönderimi çok yüksek sayıda kişiye ulaşır. Böylece daha fazla satış yapmanız mümkün hale gelir.

Aynı şekilde beğeni sayınız 5-10 arasında ise hem sizi takip edenler açısından olumsuz bir izlenim yaratırken hem de daha fazla kişiye erişmeniz de engellenir. Instagram’da bulunan keşfet özelliği ile 100.000 takipçinizin yanında milyonlara ulaşmanız mümkündür. Fakat bunun için gönderdiğiniz paylaşımların yüksek beğeni ve yorum sayısına sahip olması gerekir. Burada da devreye instagram beğeni hizmetleri sağlayan servisler girmektedir.

Takipçi ve Beğeni Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bu sorunun cevabını da birkaç örnek vererek açıklamakta fayda var. Yine giyim butik sayfasından yola çıkalım. Bu sayfanız için takipçi alacağınız zaman global kitleyi kendinize çekmeniz doğru olmaz. Çünkü sizin müşteriniz yerli halktır. O yüzden instagram Türk beğeni ve takipçi satın almanız gerekir. Böylece kitlenize direkt olarak ulaşmanız mümkün olur.

Instagram Takipçi ve Beğeni Satın Alma için En İyi Servis

Daha önce çalıştığım firmaların talepleri doğrultusunda birçok servis üzerinden alım yaptım fakat bunlar arasında beni en çok memnun eden ve devamlı çalışmaya başladığım adres bulvarmedya.com oldu. Bu siteyi diğer sitelerden ayıran birkaç özelliği size yazmak istiyorum.

  • Üye olmadan fiyatları görebilme, oldukça yalın.
  • Birden fazla alternatifin olması.
  • Fiyatların hız, miktar vb. konulara göre farklılık göstermesi.
  • Servis açıklamaları ile size en uygun olanı bulmanızı sağlaması.
  • Bot ve reel takipçi olarak bölümlenmesi.
  • Oto beğeni hizmetinin olması. (oldukça önemli)

Oto beğeni hizmeti, son dönemlerde en çok kullandığım hizmet. Bir hesapta paylaşılan tüm gönderilerin satın aldığınız miktarda beğeniye sahip olmasını sağlıyor. Örneğin daha yeni bir hesabınız var ve bu hesap için 1000 oto beğeni satın aldınız. Gönderdiğiniz her post birkaç dakika içinde 1000 civarında beğeniye sahip oluyor. Böylece tek tek panele girip alım yapmanız gerekmiyor. Ayrıca çok fazla post atan birisi iseniz büyük bir maddi tasarruf elde etmenizi sağlıyor.

instagram takipçi siteleri arasında en çok beğendiğim ve tam bir fiyat / performans canavarı olan Bulvar Medya‘yı sizlere şiddetle öneriyorum.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 oylama, average: 3,00 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir