Enpara Kredi Kartı Başvurusu ve Avantajları

İnternet bankacılığı adı altında bir anda yayına giren ve kısa sürede milyonlarca kişiye ulaşan; avantajları ile bizleri mesh eden Enpara, geçtiğimiz sene kredi kartı özelliğini de aktif hale getirdi. Tabi, her zamanki gibi ekstra avantajlarını da duyurdu. Bu başlıkta sizlere Enpara Kredi Kartı Başvurusu ve Avantajları hakkında birkaç bilgi vereceğim.

En para Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

İnternet bankacılığı olmasından dolayı direkt olarak şubeye gidip herhangi bir başvuru yapmıyorsunuz. Enpara’nın resmi sitesini açıp, üst menüde yer alan “Başvuru” butonuna tıkladıktan sonra gelen formu doldurarak kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Fakat bu başvuru ilk olarak En card yani banka kartını aktif hale getirmek içindir. Ardından asıl istediğiniz karta erişebileceksiniz.

Onaylama, kart teslimi gibi işlemler ise sizin belirttiğiniz süre içerisinde yapılmaktadır. Formda müsait olduğunuz durum ile ilgili sizden bilgi isteniyor. Ardından kartınız, kuryeye teslim ediyor. Kurye ise gelmeden bir gün önce ve geleceği gün size ulaşarak müsaitlik; adres tarifi gibi bilgiler istiyor. Ardından belirttiğiniz adrese gelerek ilk olarak detaylı bir anlatım, ardından imza işlemlerini gerçekleştiriyor ve kartınızı teslim ediyor.

Bu arada belirtmekte fayda var: başvuru işlemleri sırasında referans olarak yazdığınız kişi adına fidan dikilmesi, bağış yapılması gibi güzel imkanlar da tanınıyor. Yani en para kredi kartı başvurusu yapmadan önce bir en paralı bulun ve onun telefon numarasını referans kısmına yazın. Böylece onun adına bağış yapılsın.

En para Kredi Kartı Avantajları Nelerdir?

En para Kredi Kartları diğer hiçbir bankada olmayan çok önemli bir özelliğe sahiptir. Normalde bilindiği üzere bankalar sizden aidat adı altında yılın belli dönemlerinde para almaktadır. Şimdi bunu söylediğimizde en parada böyle bir şey olmadığını, aidat almadığını sanacaksınız. Fakat sadece bu kadar da değil. Belirli kurallara uzmanız dahilinde yıllık 100 tl olacak şekilde 2 yıl boyunca aidat alacaksınız. Evet evet, bu kredi kartını kullanırsanız 2 yıl boyunca 100’er TL’lik ekstra kazancınız olacak. Tabi bu kampanya iki sene sürecek, belki daha ilerleyen dönemde daha da uzatılır. Fakat aidat almama olayı sözleşmede de yer aldığı için sürekli olarak gerçekleşecek; herhangi bir sınırı yok.

Ekstra taksitlendirme özelliği bizim için veli nimettir. Enpara da bunu düşünmüş olacak ki her ay 1000 TL’ye kadar olan üç alışverişinizi faizsiz bir şekilde taksitlendirme imkanı sunuyor. Tabi burada resmi olarak izin verilen ürünler geçerli. Örneğin telefonda taksit olayı yasak olduğu için onu maalesef taksitlendiremiyorsunuz.

Bir diğer önemli özellik ise Master Platinum olmasıdır. Master Card, sistemine dahil olan kredi kartlarını bazı standartlara göre ayırmaktadır. Enpara da bu standartlar arasında Master Platinum içinde yer alıyor ve bu yüzden ekstra avantajları ve imkanları müşterilerine sunuyor.

Diğer tüm detaylar için https://www.qnbfinansbank.enpara.com/urunler/enparacom-kredi-karti.aspx adresini takip edebilirsiniz.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 oylama, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir