EUROSPORT Güncel Kanal Frekansı (2020 Turksat Uydu Frekansı)

EUROSPORT Güncel Kanal Frekansı (2020 Turksat Uydu Frekansı)

EUROSPORT güncel kanal frekansı hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu konu işinizi görecektir. Televizyonlarınızda EUROSPORT ‘yi görmek için bu yazıda yer alan frekans ayarlarını yapın. Sizlere EUROSPORT frekansı konusunda yardımcı olacağım.

Televizyonunuzun kanal arama alanına gelin. Ardından aşağıdaki veriler ışığında arama yapın. Frekans değeri olarak 12187 yazın. EUROSPORT uydu frekansı 12187 ‘dir. Polarizasyon için ise V – Dikey seçili olmalıdır. Kapsama ayarı görüyorsanız bu ayarı da Batı olarak belirleyin. Bazı cihazlarda SR değeri istemekte. Bu ise 27500 ‘dür. Ayarlarda bir diğer girilmesi gereken FEC değeri 5/6 olmaktadır. Türksat ‘ın hangi uydusundan yayın yaptığı konusunda ise T4A bilgisini vermekteyim.

Çok nadir de olsa bazı cihazlar sizden V-PID ve A-PID değeri ister. EUROSPORT frekansı için V-PID: 105 ve A-PID: 205 ‘dür. Bu şekilde EUROSPORT güncel frekansı için değerleri girmiş olacaksınız.

Televizyonda EUROSPORT Yok!

Yukarıda belirtilen teknik bilgileri aşağıda liste halinde sizlere aktardım. Bu değerler ile EUROSPORT televizyonda yok ise, rahatlıkla ekleme yapabilirsiniz.

Frekans: 12187

Polarizasyon: V – Dikey

Kapsama: Batı

SR: 27500

FEC: 5/6

V-PID: 105

A-PID: 205

Uydu: T4A

Yukarıda EUROSPORT uydu frekansı, EUROSPORT 2020 frekansı gibi konularda sizlere bilgi verdim. Kafanızda soru işareti var ise yorum bölümünden ulaşabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmamış!)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir