Facebook Hesap Silme (Kapatma) – Nasıl Yapılır?

Dünyada milyonlarca kişilik kullanıcısı bulunan ve en büyük sosyal medya platformlarından birisi olan Facebook, her ne kadar büyük kitleye hitap etmiş olsa da, son dönemlerde popülerliğini yitirmeye başladı. İnstagram, Twitter ya da Snapchat gibi farklı sosyal medya alanlarına yönelen kişilerin Facebook hesaplarını silmek istedikleri sıkça görülmektedir. Ancak facebook hesap silme sırasında kişilerin yanıldığı bir durum bulunmaktadır. Bahsedilen durum ise kişilerin hesaplarını kalıcı olarak silmek yerine, hesabın dondur seçeneğini işaretlemeleridir. Kalıcı olarak hesap silmek isteyenler, aşağıdaki bilgilerden yararlanarak, ihtiyaçlarını giderebilirler.

Facebook Hesap Kapatma Nasıl Yapılır?

Kalıcı olarak facebook hesap kapatma seçeneklerinden yararlanmak için, öncelikle bilgi, yazı ya da fotoğraflarınıza bir daha erişemeyeceğinizi bilmeniz gerekmektedir. Hesabınızı kapatmak için ise şu adımları izlemeniz yeterlidir:

  • Sağ üst kısımdan Ayarlar sekmesine gelin.
  • Ayarlar kategorisinde üst kısımda yer alan Facebook Bilgilerin kısmına tıklayın.
  • Oradan en altta Hesabını ve Bilgilerini Sil yazısının sağ kısmındaki Gör sekmesine gelin ve oradan da Hesabı Sil’i işaretleyin.

Kalıcı Olarak Facebook Hesap Silme Linki

Facebook sosyal medya hesabını kısa süre içerisinde ve uğraşmadan silmek isteyen kişilerin ihtiyaç duymuş olduğu facebook hesap silme linki özellikle mobil cihazlar üzerinde oldukça avantaj sağlamaktadır. Saniyeler içerisinde ilgili sayfaya gelmek için buraya tıklamanız ve açılan sayfada da Hesabı Sil seçeneğini işaretlemeniz, başarı ile hesabınızı kapatmanızı sağlayacaktır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oylama, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir