Facebook Paylaşımı Yorumlara Kapatma – Nasıl Yapılır?

Özellikle geniş arkadaş çevresine sahip olan Facebook kullanıcıları tarafında sürekli bir ihtiyaç haline gelen paylaşımı yorumlara kapatma işlemi, paylaşımlara gelen aşırı yorumları önlemek için Facebook tarafınca sunulmuş olan bir ayrıcalık hizmetidir. Anlamlı ve o anki ruh halini yansıtan bir yazı paylaşım kişi, arkadaş ya da farklı kişilerce saçma ya da gereksiz yorumlara maruz kalabilmektedir. Bu durumun önüne geçmek isteyen kullanıcılar, özel yöntemler sayesinde yorum yapılabilme özelliğini ortadan kaldırmaktadır. Ancak söz konusu olan yöntemin kullanılabilmesi için bazı işlemlerin yapılması gerekmektedir.

Facebook Yorum Yapma Nasıl Kapatılır?

İnsanlar tarafınca yaygın olarak sorulmakta olan facebook yorum yapma nasıl kapatılır sorusunun cevabı oldukça basittir. Ancak bu uygulamanın sorunsuz olarak yapılabilmesi için kişinin yazı ya da fotoğraf paylaşımında bulunmuş olması gerekmektedir. Paylaşım yapılan sonrası için gerekli olan adımlar ise şu şekilde sıralanmaktadır:

  • Yaptığınız paylaşımın üzerine gelin.
  • Paylaşımın sağ üst köşesinde bulunan ok simgesine tıklayın.
  • Açılan sayfanın alt kısmında yer alan Yorum Yapmayı Kapat seçeneğini işaretleyin.

Yorumları Kalıcı Olarak Kapatma Var Mı?

Sadece paylaştığı içeriklerin görünmesini isteyen ancak bu paylaşımlara hiçbir şekilde yorum yapılmasını istemeyen kişiler görülebilmektedir. Ancak her paylaşım için yorum kapatma işlemi uğraşmak istemeyen kişiler, yorumları kalıcı olarak kapatma yöntemlerinin olup olmadığını merak etmektedir. Bu sorunun cevabı ne yazık ki hayır olacaktır. Her bir paylaşım için yukarıdaki yöntemi tek tek uygulamanız gerekmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oylama, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir