FB TV Güncel Kanal Frekansı (2020 Turksat Uydu Frekansı)

FB TV Güncel Kanal Frekansı (2020 Turksat Uydu Frekansı)

FB TV güncel kanal frekansı hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu konu işinizi görecektir. Televizyonlarınızda FB TV ‘yi görmek için bu yazıda yer alan frekans ayarlarını yapın. Sizlere FB TV frekansı konusunda yardımcı olacağım.

Televizyonunuzun kanal arama alanına gelin. Ardından aşağıdaki veriler ışığında arama yapın. Frekans değeri olarak 12344 yazın. FB TV uydu frekansı 12344 ‘dir. Polarizasyon için ise V – Dikey seçili olmalıdır. Kapsama ayarı görüyorsanız bu ayarı da Batı olarak belirleyin. Bazı cihazlarda SR değeri istemekte. Bu ise 30000 ‘dür. Ayarlarda bir diğer girilmesi gereken FEC değeri 3/4 olmaktadır. Türksat ‘ın hangi uydusundan yayın yaptığı konusunda ise T4A bilgisini vermekteyim.

Çok nadir de olsa bazı cihazlar sizden V-PID ve A-PID değeri ister. FB TV frekansı için V-PID: 5701 ve A-PID: 5801 ‘dür. Bu şekilde FB TV güncel frekansı için değerleri girmiş olacaksınız.

Televizyonda FB TV Yok!

Yukarıda belirtilen teknik bilgileri aşağıda liste halinde sizlere aktardım. Bu değerler ile FB TV televizyonda yok ise, rahatlıkla ekleme yapabilirsiniz.

Frekans: 12344

Polarizasyon: V – Dikey

Kapsama: Batı

SR: 30000

FEC: 3/4

V-PID: 5701

A-PID: 5801

Uydu: T4A

Yukarıda FB TV uydu frekansı, FB TV 2020 frekansı gibi konularda sizlere bilgi verdim. Kafanızda soru işareti var ise yorum bölümünden ulaşabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmamış!)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir