Featured Content and Slider Eklentisi (Manşet) ve Kullanımı

WordPress içeriklerinizin daha şık ve vitrin görünümünde çıkmasını sağlayarak Featured Content and Slider eklentisi, WP için özel olarak tasarlanmış ara yüzü ile kullanıcılara farklı bir aksam sunuyor. WP tabanlu web siteleri için hizmet sunan bu eklenti sayesinde ziyaretçilerinize görsel açıdan daha harika bir manşet sistemi sunabilirsiniz. Ana sayfada kolonlar halinde karşımıza çıkan bu manşet sisteminde içerik ile ilgili görsel, başlık ve kısa bir açıklama ile birlikte “Detaylı Görünüm” ekleri bulunuyor. Manşet ara yüzünde sağa sola giden ok sekmeleri ile daha fazla konu içeriğinin görüntülenmesi sağlanabiliyor.

Featured Content and Slider Özellikleri

  • Tematik yapıya sahip olan bu manşet sistemini hemen her WordPress temasında rahatlıkla kullanabilirsiniz.
  • Eklentiyi kurduktan sonra beraberinde gelen 20 farklı görünüme sahip olan şablon yapısı ile dilediğiniz görünümü sağlayabilisiniz. Eklenti ile birlikte site sahibine sunulan kısa kodlar sayesinde slayt manşet eklentisini sitenizin dilediğiniz köşesinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.
  • Konu içeriğini hazırlarken eklenti size sürükle bırak özelliğini de sunuyor. Resimlerin yüklenmesi ile uğraşmak istemiyorsanız, sürükle bırak ile kolay ve hızlı bir şekilde resimlerinizi eklentiye dahil edebilirsiniz.

Featured Content and Slider Görünümü

OKUMALISIN!  Wordpress AccessPress Social Share Eklentisi ve Kullanımı

Featured Content and Slider Kullanımı

Featured Content and Slider manşet eklentisi ilk etapta oldukça karmaşık görünebilir. Fakat kolay kullanımının vereceği deneyim ile bağımlılık yaratacak bir esnekliğe sahip. Font Awesome desteği ile bütünleşen Featured Content and Slider, temanız içerisinde yer alan “CSS” dosyalarınızı bağımsiz bir şekilde çalışabilmesini sağlıyor. Basit ve kullanışlı kullanım ara yüzü ile ziyaretçilerinize profesyonel bir görünüm sunabilirsiniz.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oylama, average: 5,00 out of 5)
Loading...

2 yorum: “Featured Content and Slider Eklentisi (Manşet) ve Kullanımı”

  1. featured content eklentisini çok güzel açıklayıcı bir şekilde anlatmışsınız gerçekten çok teşekkür ederim elinize kolunuza sağlık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir