FIGHTBOX HD Güncel Kanal Frekansı (2020 Turksat Uydu Frekansı)

FIGHTBOX HD Güncel Kanal Frekansı (2020 Turksat Uydu Frekansı)

FIGHTBOX HD güncel kanal frekansı hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu konu işinizi görecektir. Televizyonlarınızda FIGHTBOX HD ‘yi görmek için bu yazıda yer alan frekans ayarlarını yapın. Sizlere FIGHTBOX HD frekansı konusunda yardımcı olacağım.

Televizyonunuzun kanal arama alanına gelin. Ardından aşağıdaki veriler ışığında arama yapın. Frekans değeri olarak 11012 yazın. FIGHTBOX HD uydu frekansı 11012 ‘dir. Polarizasyon için ise V – Dikey seçili olmalıdır. Kapsama ayarı görüyorsanız bu ayarı da Batı olarak belirleyin. Bazı cihazlarda SR değeri istemekte. Bu ise 30000 ‘dür. Ayarlarda bir diğer girilmesi gereken FEC değeri 5/6 olmaktadır. Türksat ‘ın hangi uydusundan yayın yaptığı konusunda ise T3A bilgisini vermekteyim.

Çok nadir de olsa bazı cihazlar sizden V-PID ve A-PID değeri ister. FIGHTBOX HD frekansı için V-PID: 107 ve A-PID: 207 ‘dür. Bu şekilde FIGHTBOX HD güncel frekansı için değerleri girmiş olacaksınız.

Televizyonda FIGHTBOX HD Yok!

Yukarıda belirtilen teknik bilgileri aşağıda liste halinde sizlere aktardım. Bu değerler ile FIGHTBOX HD televizyonda yok ise, rahatlıkla ekleme yapabilirsiniz.

Frekans: 11012

Polarizasyon: V – Dikey

Kapsama: Batı

SR: 30000

FEC: 5/6

V-PID: 107

A-PID: 207

Uydu: T3A

Yukarıda FIGHTBOX HD uydu frekansı, FIGHTBOX HD 2020 frekansı gibi konularda sizlere bilgi verdim. Kafanızda soru işareti var ise yorum bölümünden ulaşabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmamış!)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir